Wpis z mikrobloga

Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało się, Mesa, WWO, Molesty, Ortegi Cartel, Rasmentalism itd. W pewnym okresie odbilem od klimatu, czasami słuchałem wybiórczo kawałków, ale to co teraz widzę w tej muzyce, to jakąś #!$%@? patologia, to mają być przedstawiciele reprezentujacy głos mlodego pokolenia, skoro tak, to jaki poziom reprezentuje sobą ta dzieciarnia, tych jekow, nawijaniu o cpaniu, ruchaniu nie da się słuchać.
Nie hejtuje newscholu, bo można znaleźć wartosciowe kawalki, ale 80 procent treści stanowią piosenki właśnie takich ananaskow.
Ilu juz w tym roku raperzyn sie zacpalo?
#rap
Pobierz Kapa3991 - Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało...
źródło: comment_9MjHT9QcZ8a72w65vaMx9RbON65hGCZ2.jpg
  • 55
@atteint pierwsza płytę jak wydali miała 2 krążki jeden z materiałem drugi pusty żebyś mógł przegrać ziomkowi XD niestety nie mam żadnej w fizycznej wersji bo poznałem ich już po wydaniu armagedonu? Ale kilku moich ziomkow ma kolekcje
@Kapa3991 nie zesraj się. to że nie umiesz szukać dobrej muzyki i odsiewać takich ludzi których nie lubisz bo jestes na to za leniwy nie znaczy że muzyka jest gorsza XD