Wpis z mikrobloga

@PlusujMnie no juz pisales o swoim bogatym doswiadczwniu z automatami. Mi nigdy nie padl ani manual ani automat i te jezdze jednym i drugim od xxxxxxx lat. W dalszym ciagu jedno i drugie moze sie popsuc a naprawa automatu jest drozsza :D
  • Odpowiedz
@pierwiastekzminusjeden: Mnie się jeszcze nigdy automat nie zepsuł, a mam czwarty wóz z automatem już.

@Krzemol: Jak zmienisz auto na nowsze, z aktywnym tempomatem od 0 km/h, to zrozumiesz czemu automat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@swinkapl: C4 Picasso jest spoko. Inna sprawa, że tam akurat był niezbyt udany automat.
@Bethesda_sucks: Czym Ty jeździsz, że poważnie rozważasz prawdopodobieństwo jednoczesnej awarii klimy
  • Odpowiedz
@PlusujMnie: @ZRX1100: @Neoplan: Ja to szanuje jak ktoś mi powie, że woli manual bo go nie stać na automat, bo się boi, bo boi się większego spalania, bo nie chce większej pojemności silnika, albo że jest świrem i po prostu lubi zmieniac biegi. To są szczere powody, a nie jakieś wymtyślanie braku kontroli nad samochodem i uniemożliwienie pobawienie się na górskiej drodze na której i tak
  • Odpowiedz
@catsky: No wiesz, jakbym miał mało pieniędzy i potrzebował auto za 15 tysięcy na dojazdy do pracy, to bym pewnie też brał manual, bo mniej spali niż stare automaty no i jest tańszy w naprawie. No ale tu powody są tak na prawdę wyłącznie ekonomiczne
  • Odpowiedz
@shitstormer: jedynie półautomat niewyobrażam sobie jechać nagle potrzeba więcej mocy wciskam gaz w deskę a ten daje za chwilę wyższy bieg lub nawet niższy to była by porażka wiadomo gdy nie dodaje gazu a obciążenie wzrosło to mógłby zredukować jedną połówkę
A i zapomniałem dodać że chodzi mi o ciągnik rolniczy w półautomacie 40/40
  • Odpowiedz
jedynie półautomat niewyobrażam sobie jechać nagle potrzeba więcej mocy wciskam gaz w deskę a ten daje za chwilę wyższy bieg lub nawet niższy to była by porażka wiadomo gdy nie dodaje gazu a obciążenie wzrosło to mógłby zredukować jedną połówkę

A i zapomniałem dodać że chodzi mi o ciągnik rolniczy w półautomacie 40/40


@jajak: Każdy automat ma funkcję "kickdown" (taka jest chyba fachowca nazwa). Szybko i mocno dodając gazu następuje
  • Odpowiedz