Wpis z mikrobloga

Automat nie odpali na pych.

@glonstar: zatrzymałeś się 20 lat temu na epoce maluchów? Ostatnim autem jakie odpalane u mnie w domu na pych była Łada Samara jakieś 15 lat temu i to było auto typu "gówno, które trzeba pchać bo nie zapali" xD
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan wiesz co powiem Ci ze mi ostatnio aku padł i no na pych nie było opcji odpalić więc to nie jest jakiś tam wymysł bo musiałam jechać po kable i szukać kogoś kto mi odpali xD

Ale cóż akumulator i tak był do wymiany.... Przemilcze to że znowu padł...

@shitstormer ja posiadam automat i do miasta nie ma nic lepszego, nawet kosztem większego spalania :) kolejny pewnie też kupie
  • Odpowiedz
Też kiedyś byłem z tych, którzy to "chcieli mieć kontrolę nad swoim autem". No i dwa lata temu przesiałem się na automat. Nawet nie żadna dwusprzęgłowa skrzynia tylko "zwykła". I tak sobie myślę, że już chyba nigdy nie wrócę do manualnej :)
  • Odpowiedz
Cóż, uważam, że korbą można o wiele dokładniej dostosować wysokość szyb niż próbując wstrzelić się w nią przyciskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Poza tym taki mechanizm jest znacznie mniej awaryjny, a spróbuj jechać samochodem z zamkniętymi szybami gdy klima się popsuje.
  • Odpowiedz
Też kiedyś byłem z tych, którzy to "chcieli mieć kontrolę nad swoim autem". No i dwa lata temu przesiałem się na automat. Nawet nie żadna dwusprzęgłowa skrzynia tylko "zwykła". I tak sobie myślę, że już chyba nigdy nie wrócę do manualnej :)


@krootki: No widzisz, to jest dokładnie jak z odwieczną dyskusją "nowe auto z salonu czy używane premium/ wyższej klasy" - co kto lubi i czego oczekuje. Ja mam
Krzemol - > Też kiedyś byłem z tych, którzy to "chcieli mieć kontrolę nad swoim autem...

źródło: comment_knNxcN43fg8FfvGoC6Sgi198v6hyFDgx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@glonstar: kiedyś kumpel nie mógł odpłacić starego Mercedesa chyba to była 124 w automacie podczas objazdówki po okolicznych wsiach. Zadzwonił do swojego kumpla mechanika, a tamten mu mówi, że na linkę i rozpędzić do 60km/h i wtedy wrzucić D. Podczepiliśmy go do auta, którym ja jechałem i odpaliliśmy. Także Twoja teoria: busted
  • Odpowiedz
Cóż, uważam, że korbą można o wiele dokładniej dostosować wysokość szyb niż próbując wstrzelić się w nią przyciskiem


@WaveCreator: Szczególnie jak Ci wypadnie rolka od paska z tego całego mechanizmu i szyba sobie zniknie zupełnie gdzieś w środku drzwi. A później jedziesz w stylu "zimny łokieć i kaptur na głowie" kilkadziesiąt kilometrów do domu. XD

  • Odpowiedz
  • 1
@dzana bo są zabronione () kiedyś Williams testował skrzynie bezstopniową. Z tego co pamiętam to Coulthard mówił, że samochód jest szybszy na wyjściu z zakrętu i lepiej się prowadzi.
  • Odpowiedz
no to właśnie jest napisane w komentarzu Einsteinie

@Marek1991: No nie jest, bo komentarz ze screena jest szyderą z ludzi, którzy uważają manualne rozwiązania za lepsze. Radzę wrócić do nauki czytania ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: No nie wiem. Komentarz mówi o prawdziwej kontroli szyby za pomocą korbki. Ty też o tym napisałeś. Napisz może jeszcze, że w Polsce są 4 pory roku, bo połowa mirków tego nie wie.
  • Odpowiedz
Manualem możesz się pobawić na górskich drogach

@SiergiejLapczydow: automatem nie starszym niż te 15 lat też, przecież takie DSG w trybie manualnym chodzą dokładnie tak samo jak skrzynie manualne... Przednia zabawa jest łopatkami na kierownicy.
  • Odpowiedz