Wpis z mikrobloga

Kiedys byla o tym juz rozmowa..
Teraz jestem juz tego pewien. Jezeli Hamilton odejdzie z F1 to odejdzie wlasnie do branzy showbiznesowej/fashion. Skonczyl sie wlasnie pokaz jego linii dla T. Hilfigera i nigdy nie poswiecil niczemu tyle miejsca na swoim instagramie jak wlasnie temu wydarzeniu.

Toto kiedys zapytany w heheszkach co mysli ze o odejsciu Hamiltona zanim ten przedluzyl kontrakt to Toto pol zartem pol serio powiedzial ze jedyna branza ktora moze odebrac mu Hamiltona to nie inny zespol F1 a wlasnie branza showbiznesowa( w szerokim tego slowa znaczeniu). W pozniejszym wywiadzie nawet Coulthard powtorzyl to samo.

Osobiscie wydaje mi sie ze on sam czuje to ze to jego prime time i ze za dlugo czekac tez nie bedzie mogl ze swoim debiutem pozniejszym w tej branzy. To branza mlodych i dynamicznych millenialsow i generacji z ktora podbija okladki na calym swiecie.
Ma male "fashion" exposure poniewaz nie uczestniczy w licznych eventach bo ma napiety kalendarz wyscigowy.

#f1 #przemysleniazdupy #formula1
A.....h - Kiedys byla o tym juz rozmowa..
Teraz jestem juz tego pewien. Jezeli Hamilt...

źródło: comment_PwsYPKWy4H4OtUxneJeyX9soFDNS5wDL.jpg

Pobierz
  • 14
Myślę że jeszcze będzie chciał zahaczyć o Indy. Ameryka i jej styl mu się podoba a i on spodobałby się Ameryce jako kierowca w Indy. Są tam jacyś czarni kierowcy?
@AmonGoeth: Śliski temat. Rzadko sie zdarza aby sportowiec, muzyk czy aktor przebil sie naprawde wysoko w branzy modowej. Zobacz co sie stalo z marka Ibrahimovica, ktora stworzyl we wspolpracy z norweska sieciowka Cubus. Oczywiscie jako antyprzyklady mozna podac wspolprace M. Jordana z Nike i marke Sean John P Diddiego, ale to sa czarni z USA a wiec specyficzny target.
@przekojot on bardzo identyfikuje sie ze swoim kolorem skory i mocno wchodzi w klimaty jezeli chodzi o fashion raps etc. na Met Ball robil sobie zdjecia tylko z czarnymi artystami i ostatnio na insta stories #proudtobeblack itd. On na tym chce budowac wizerunek. 2018 to rok diversity, inclusion and equality na swiecie w branzy marketingowej i sprzedazowej... To sie sprzedaje bo szybko lapie sie przy tym prase szczegolnie teraz.
O tym ze