Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Była z dupy wysłała mi dziś w prywatnej wiadomości swoją fotę na której się wygina. Po ponad pół roku nie odzywania się. Chce atencji czy myśli że wróci? #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie odpisuj Cumplu przypadkiem, poleciała w świat, okazało się, że nie jest jednak tak fajnie i teraz pasuje wrócić do "spokojnej przystani".
Widzisz, większości kobiet się wydaje, że fajnych wolnych facetów to jest na pęczki, a #!$%@? tam jest, tych 20 - 30 w miesiącu co jej mówi/pisze: "cześć piękna co tam słychać?" robi tak jeszcze 50 innym pannom. Później zdziwienie: "dlaczego się żaden za mnie nie bierze? Co jest
@Piotero1: No tak, tylko, ze facet jak ma juz jakis zwiazek czy dwa za soba to wie, ze fajna dziewczyne trudno znalezc. Natomiast masa dziewczyn zyje w przekonaniu, ze facetow jest jak mrowek, bo przeciez dziesiatki miesiecznie daja jej atencje, to "napewno sie cos znajdzie". I tak przebieraja, az przychodzi trzydziestka...
zrodlo: dwie siostry i cztery kuzynki
@DulGukat: no to ja mam tez zrodlo: siostra- 7 lat zwiazku, zareczyny, wspolne mieszkanie, jej facetowi sie odwidzialo bo postanowił jednak zwiedzac swiat. Jak widzisz rozowa kolo 30, po 30 i jest sama to niekoniecznie przebiera w facetach. Albo moja siostra cioteczna: zaczela sie spotykac z gosciem z ktoryn chodzilo do jednej klasy w podstawowce, 3 lata jak z bajki a potem zaczal cpac i ją tluc a ona nie umie