Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce w biedrze. Jak zawsze ludzi w pixdu i jeszcze więcej bo czynne 2 kasy.
Podbija do mnie babka i pcha się do kasy. Na początku myślałam, że chce wziąć koszyk ale nie XD Chamsko starała się wbić w kolejke.
Kulturalnie pytam ją co do #!$%@? robi na co ona:
- Jestem z dzieckiem proszę mnie przepuścić. I teatralnie potrząsa nosidełkiem z gówniakiem.
Pytam ją więc co w związku z tym?
Erorr, blue screen. Chyba takiego pytania się nie spodziewała i widziałam prawie jak mózg pracuje na pełnych obrotach i grzeje się jak mój laptop po godzince w HSie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Dziecko nie powinno stać tyle w kolejce!
-Nikt nie powinnien stać tyle w kolejce a z tego co widzę to dziecko leży a nie stoi.
Nazwała mnie bezczelną i poszła pchać sie do drugiej kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#madki #patologiazmiasta
  • 68
@Spajkodron3000: powiedzcie mi co wy widzicie w tych biedronkach. Często obserwuję sytuację, że ktoś przyszedł po 0,5 kg ziemniaków i stoi w półgodzinnej kolejce do kasy. Czy inne sklepy spożywcze są już pozamykane, czy jest w nich tak ekstremalnie drogo, że lepiej stać w Biedronce w kolejce?
@Spajkodron3000: Identyczną sytuację miałem podczas mundialu. Powiedziałem coś w stylu "to co teraz cały świat ma się uginać bo masz dziecko?".
Z tą różnicą, że Karyna nagle zniknęła ze sklepu, a do mnie po wyjściu, z audicy podbiegł stereotypowy Sebix z tautażem na szyi, i stojąc ode mnie na dosłownie 5 cm zaczął się rzucać.
Pytanie "czy będziemy się całować" zdezorientowało go i trochę zmiękł, a Karynie od razy zadałem pytanie
@Spajkodron3000
Tak ze 30 lat temu to się puszczało przodem matki z malutkimi dziećmi i kobiety w zaawansowanej ciąży ale teraz są inne czasy i chyba nie ma potrzeby takiego ustępowania bo nie stoi się godzinę tylko kilka minut więcej. Jednak gdyby dzieciak się darł, to z chęcią bym puścił przodem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@agataen: u nas w każdej biedrze jedna z kas (z reguły ta przy alkoholach ;) jest dla uprzywilejowanych. Zdarzało mi się, ze mnie któraś z pan kasjerek wypatrzyła i prosiła do kasy bez kolejki.
Ostatnio za to niebieski był z dzieciakiem (w wózku) i został przepuszczony przez dwie starsze panie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: co innego jak ktoś pyta czy można, a co innego jak ktoś się chamsko #!$%@?. Gardzę.

Czasami ludzie zamiast z kulturą zapytać, to się #!$%@? ja a potem tłumaczą "ja tylko 3 rzeczy". (°°