Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce w biedrze. Jak zawsze ludzi w pixdu i jeszcze więcej bo czynne 2 kasy.
Podbija do mnie babka i pcha się do kasy. Na początku myślałam, że chce wziąć koszyk ale nie XD Chamsko starała się wbić w kolejke.
Kulturalnie pytam ją co do #!$%@? robi na co ona:
- Jestem z dzieckiem proszę mnie przepuścić. I teatralnie potrząsa nosidełkiem z gówniakiem.
Pytam ją więc co w związku z tym?
Erorr, blue screen. Chyba takiego pytania się nie spodziewała i widziałam prawie jak mózg pracuje na pełnych obrotach i grzeje się jak mój laptop po godzince w HSie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Dziecko nie powinno stać tyle w kolejce!
-Nikt nie powinnien stać tyle w kolejce a z tego co widzę to dziecko leży a nie stoi.
Nazwała mnie bezczelną i poszła pchać sie do drugiej kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#madki #patologiazmiasta
  • 68
  • Odpowiedz
@lubie_pracowac_fizycznie: Ja sam fikołki robię, ale ten typ był pół głowy niższy i podobnie zbudowany. Najśmieszniejsze to to, że ja tam poszedłem w mega humorze, słuchawki na uszach, jakieś zakupy na mecz, piwko i gdyby ona do mnie z pretensją i roszczeniem nie wystartowała, to by sytuacji nie było.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: akurat matki z dziecmi i kobiety ciężarne moga w biedronce podejsc do kasy i beda obsluzone poza kolejka. Mialam taka sama sytuację na dworcu w Krakowie ze podeszla Pani z obslugi i zaprosiła do kasy. A jak tak robia to czemu nie korzystać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dużo ludzi uważa że "ciąża to nie choroba" i nie ma powodu żeby jakoś specjalnie ustępować. Januszowi bo ma piwny bebech też nikt nie ustępuje.


@pss8888: Ja ustępuję kobietom w ciąży, dlatego, że wiem, jak to jest. Owszem, ciąża to nie choroba, ale pod koniec ciąży zazwyczaj są bóle, dziecko napiera na miednicę, chce się siku co chwilę, kręgosłup boli itp.
Często chodzę na zakupy z młodym w nosidełku, ale
  • Odpowiedz