Wpis z mikrobloga

A mi się ciśnienie podniosło, kawa zbędna. Zobaczyłem plan lekcji brata, no i standardzik:
- Po jednej godzinie geografii, biologii, informatyki i techniki
- Oczywiście dwie godziny tygodniowo religii xDDDDD

No jak w tym kraju ma być normalnie? Normalnie jak w lesie, gorzej, jak wiecie w czym. A już zdążyłem zapomnieć o tym absurdzie polskiej edukacji.

#bekazkatoli #szkola #zalesie #gownowpis #gimboateizm
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Za_jakie_grzechy: Kretyn jesteś xD Uczniowie na religii mogą sie o--------ć albo nauczyć się czegoś na test z biologi który będzie po lekcjach katechezy xDD. Religia jest bardzo kluczową i strategiczną lekcją dla każdego ogarniętego ucznia + zawsze można się z niej zwolnić. Widać że się nie znasz.
  • Odpowiedz
  • 16
@PogoDzikie
Ciebie chyba mocno w dekiel jebło.
Sobie policz ile rokrocznie idzie z budżetu na taką "niańkę" dla 30 osób razy ilość klas i liczbę szkół w kraju.
A jak się rodzic uprze, to zwolnić się możesz dopiero po osiemnastce.
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: ciekawostka: Ojciec był dyrektorem szkoły, nie miał wpływu na to jaki ksiądz uczy religii - o wszystkim decydował ksiądz proboszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli nawet jeśli ksiądz coś o--------a to nic nie zrobisz jako dyrektor...
  • Odpowiedz
@mannoroth: nie popieram religii w szkołach, ale księża są zatrudnieni według Karty Nauczyciela - czyli mają tyle samo kasy co inni i tak samo podlegają awansom zawodowym. Jedyne "udogodnienie" dla nich, że faktycznie nie podlegają dyrektorowi tylko biskupowi (podziękujmy umowie konkordatu między państwem i kościołem) więc de facto dyrektor nie bardzo może mieć wobec nich jakiekolwiek wymagania i nie ma prawa ich zwolnić :/
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy ja tam mialem fajnego księdza, raz na pół roku uzupełnial tematy a na lekcji zawsze pytał czy coś robi czy mamy ważniejsze swoje sprawy :) haha a potem się okazało że odszedł z ksiedzowania do jakiejś d--y, potem wrócił po 2 latach a teraz jest proboszczem w jakiejś wiosce xD nawet kiedyś jakiś wykop był o nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Za_jakie_grzechy: dodaj 2 godziny wdż, 4 wf i 2 zajęć tanecznych. Technika liczba godzin 0 lub 1 a informatyka i fizyka traktowane po łebkach. Powroty do domu o 16 zadań domowych od każdego nauczyciela po 2 kartki i takiemu dzieciakowi nic się nie chce. Rozwijanie zainteresowań ukrocone do minimum. Ja swoim już wytlumaczylem, ze ważne zeby młody matme chwytal i to co to interesuje rozwijał do perfekcji a reszte ważne
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: a to problem zapisać dziecko do prywatnej uczelni albo zorganizować nauczanie w domu? A, no tak, zapomniałem - wtedy takie wazony jak ty nie mogłyby p-------ć od rzeczy xD Kompletnie nie rozumiem twojego oburzenia bo religia NIE jest przedmiotem obowiązkowym! Ale, jak już napisałem, takie wazoniszcza jak ty mają to gdzieś, ważne jest, żeby d---------ć KK, i c--j z obiektywizmem, liczy się d-------e klechom. To tacy jak ty, robią
  • Odpowiedz