Wpis z mikrobloga

A mi się ciśnienie podniosło, kawa zbędna. Zobaczyłem plan lekcji brata, no i standardzik:
- Po jednej godzinie geografii, biologii, informatyki i techniki
- Oczywiście dwie godziny tygodniowo religii xDDDDD

No jak w tym kraju ma być normalnie? Normalnie jak w lesie, gorzej, jak wiecie w czym. A już zdążyłem zapomnieć o tym absurdzie polskiej edukacji.

#bekazkatoli #szkola #zalesie #gownowpis #gimboateizm
  • 73
  • Odpowiedz
Cóż, rodzice


@Za_jakie_grzechy: Cóż, system, wiadomo, #!$%@?. Ale zamiast załamywac ręce, może warto rozmawiać z rodzicami. Przeknywac ich rzeczowo i sensownie do bezcelowości chodzenia na religię.
Moje dziecko nie chodzi na religię i jest z ego powodu bardzo zadowolone :)
  • Odpowiedz
Moje dziecko nie chodzi na religię i jest z ego powodu bardzo zadowolone :)


@PDCCH: Czasem nie chodzi o to by dziecko było zadowolone, tylko żeby wyniosło ze szkoły dobre wartości i wiedzę. Dziecko prawdziwie będzie zadowolone, jakby w ogóle do szkoły nie musiało chodzić :P
  • Odpowiedz
Czasem nie chodzi o to by dziecko było zadowolone, tylko żeby wyniosło ze szkoły dobre wartości i wiedzę.


@jan_zwyklak: Zgadzam się, ale ani wartości ani żadnej wiedzy lekcje religii nie niosą. Szkoda na nie życia.
  • Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze te religie mieli w środku lekcji.


@klucz_dynamometryczny: Zapewne mają. U mojego młodego róznie to bywało, w zeszłym roku obie w ciagu dnia, w tym roku jedna religia na pierwszej lekcji. Ale nawet i siedzenie w szkole w bibliotece jest lepsze od chodzenia na religię. U modego młodego 6 osob nie chodzi, młody sobie chwali.
  • Odpowiedz