Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Co by nie mówić, nie tęsknie za szkołą, nie tęsknie za liceum, nie tęsknie za studiami. W końcu idąc do pracy wiem za co dostaje pieniądze, jak mi się nie podoba to rzucam papierami i idę do innej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 460
@Vader-Poland ja swojej pracy też bym nigdy nie wymienił na szkołę. Sfrustrowani nauczyciele, niewygodne małe krzesełka, syf w toalecie. A teraz elegancko, przerwy robię kiedy chcę, wygodny fotel, klima, rozwój osobisty itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 156
@xtomek99

@Tommy__ rozwój osobisty w korpo xD


No i wyślą mnie na konferencję za parę koła czy na jakieś szkolenie a nie 45 minut słuchania jak pani od biologii sobie duka przy tablicy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@xtomek99 nie wiem co #!$%@?. Wiedza z tego korpo jest bardziej pożądana na rozmowie o pracę, niż to co miałem na studiach a co dopiero mówić o jakieś wiedzy z liceum czy gimnazjum xD.
  • Odpowiedz
@Ziner:

można było żyć beztrosko i niczym się nie przejmować.

no tutaj #!$%@?łeś, wieczny stres związany ze sprawdzianami, zadaniami domowymi, projektami, siedzenie do późna w szkole bo tak wypadł plan zajęć, wf w środku lekcji, u nas dochodziło ciągłe powtarzanie że bez dobrze napisanej matury rozszerzonej z matmy to do niczego nie dojdziemy itp

a teraz? zawód w ręku, dobry zarobek, robię to co lubię, mogę iść na szkolenie czy kurs
  • Odpowiedz
@Tommy__: szkoła była o wiele fajniejsza. Zero obowiązków życiowych, jasno było wiadomo co musisz na kiedy zrobić. W sumie laba, bo co to 45min w ławce. Szkoła to było miejsce gdzie codziennie się spotykało z kumplami w budynku, gdzie słuchało się ciekawostek.
Za szkołą nie tęsknią chyba tylko Ci co mieli w niej ciężki czas... Jeżeli było się "normikiem" - szkoła była mega! Ja tam tęsknię, choć mam wszystkie przywileje pracy,
  • Odpowiedz
@Tommy__: bo to prawda jak byles normalnym dzieciakiem z normalnym dziecinstwem, tak prawdziwych relacji, przyjazni, przygod, smiesznych wspomnien nie da ci zadna #!$%@? praca i #!$%@? pieniadze
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Shanny u mnie też tak było. Klasa w liceum bardzo zgrana z wyjątkiem paru osób. A kogo teraz nie spotkam na mieście i pytam o kogoś to tylko słyszę, że parę lat się nie widzieli
  • Odpowiedz