Wpis z mikrobloga

Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to chyba najlepsze chwile jakie można sobie wyobrazić (ʘʘ)

Bawcie się dzieciaki, korzystajcie, i starajcie się o lepsze jutro, pamiętajcie nowy dzień, nowy ja (σ ͜ʖσ)

Powodzenia ()

A wszystkim obibokom którzy okres szkolny mają za sobą , miłego dnia i udanego poniedziałku ()

@rozowy__pasek kawusia już czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pierwszydzienszkoly #powodzenia #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie #szkola #dobreslowo #dziendobry #milegodnia
v.....k - Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to ...

źródło: comment_X3C2tlaULiVVfwiuMMScFPtWEvCc8srz.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@v1lk mnie co roku łapią feelsy, że w sumie to lubiłam wrzesień, szczególnie w czasach liceum. xD lubiłam się szykować do szkoły, te nowe fajne podręczniki i miałam też świetną klasę, więc lubiłam z nimi spędzać czas, szczególnie po dwóch miesiącach rozłąki z większością z nich.
ALE teraz pracbaza, którą lubię, więc też nie narzekam xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KwestiaPodejscia

A w dorosłym życiu? Nikt Ci nie każe czegoś robić, mogę zmienić swoje życie. Jak nie podoba mi się praca to szukam nowej.


Nie płać podatków, więzienie.
Nie idź do pracy, umrzyj z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Każdy powinien pamiętać i rozumieć jak zajebistym okresem w życiu jest szkoła, to co będzie później kształtuje się właśnie teraz (ʘʘ)

@v1lk: ale bzdura. Nic w czasie szkolnym nie ukształtowało mojej obecnej sytuacji.

Osobiście szkołę bym zdelegalizował, bo zmarnowałem tam mnóstwo czasu, energii i zdrowia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa ważne że działa, to skąd jest mniej ważne.

Myślałem nad takim, ale potrzebowałem mieć konkretnych sprzęt z dobrym pomiarem i podłączeniem do telefon, a że mam s8+ to wybór był prosty.

Jestem strasznie zadowolony, w życiu nie miałem tak dobrego sprzętu i konkretnego w działaniu.

Sprawdzałem z ciśnieniomierzem, puls się zgadza i jest identyczne, na prawdę super opcja. Do tego masa dodatków i bajerów, fajny sprzęt warto swojej ceny
v.....k - @WariatZMokra_Glowa ważne że działa, to skąd jest mniej ważne.

Myślałem na...

źródło: comment_aBTmBQ0mli1OKIb7lMuF1rZkByY9sQOe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@v1lk: Ja jako, że na motorze jeżdżę, to martwiłbym się o coś droższego, że się zniszczy, a nie stać mnie od tak sobie drugi kupić. Myślałem nad jakimś g-shockiem, ale sensowne przekraczają mój budżet. W chwili obecnej mam #!$%@? P10 więc coś tej firmy mógłbym kupić, a nie wiem czy się później na xiaomi nie przesiądę i wtedy ich smartwatch mógłbym wziąć. Ehhh ciężkie życie i wybory ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa też jeżdżę, mam Junaka w Holandii, piękny sprzęt (ʘʘ)

Normalnie śmigać, co złego się może stać? (σ ͜ʖσ)

Zainwestuj A nie pożałujesz, telefon mam w abonamencie, co 1.5 roku mogę zmienić na nowy model bez dopłaty, stary sprzedaje i jest w sam raz na gadżety. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa to odszkodowanko być powinno, junak fajna sprawa u mnie 901 50ccm , na tyle pozwala holenderskie prawo (nie posiadając a1)

Ale mam w planach przeprowadzkę więc papiery na większy będę robił w przyszłym roku, ale po Holandii ten wystarcza w zupełności.

3 litry 100km , zbiornik 17litrow i stacje odwiedzam raz na 3 miesiące, genialna sprawa.
  • Odpowiedz
@v1lk: U mnie junak 902 50ccm i honda shadow 750ccm
Planuje jeszcze jakiś skuter 125ccm bo wygodnie do miasta, a hondę chyba sprzedam, bo za drogo wychodzi, żeby w wakacje pojechać 2-3 razy nad morze :/

Motory 50-125ccm to super sprawa, jak się zmuszę, to w zimę też będę jeździł xD
  • Odpowiedz