Wpis z mikrobloga

@ZarlokTV: Matko z ojcem, to to jest ich Cheesesteak? Większość sera na dół, a jeśli to ma być wiz, to czemu taki rzadki? Polowałem na tę kanapkę od powrotu ze Philly, ale dzięki tej focie już wiem że do nich nie pójdę. Dzięki za ostrzeżenie.

Btw, ta kanapka ma być soczysta, a nie ciężka. Kto wpadł na pomysł opiekania bułki tak mocno na chrupko?
@Al_Ganonim: całość kanapki zobaczysz na recenzji video - tam lepiej wszystko widać. Rzeczywiscie spodziewałem się bułki bardziej miekkiej (parowanej, puszystej), co do sera to jest na bazie chedara i jest to bardziej SOS niż roztopiony ser (wiz z chedara - ale nie jest aż tak rzadki zaś - na video ściskam bułkę i wtedy dopiero widać lepiej konsystencję. Jest mocno śmietanowy i czuć chropowatość, lekkie grudki. Niestety sos dla mnie za
Pobierz ZarlokTV - @Al_Ganonim: całość kanapki zobaczysz na recenzji video - tam lepiej wszys...
źródło: comment_Q3eJMO8nK2ZYP4YcAmbYi2bDI1Sc80aC.jpg
@ZarlokTV: poziom niektorych komentarzy to zenada, najlepiej to ziemniakow sobie nagotujcie za te 22 zl, to sie najbardziej najecie.
Co do cheesesteaka to jak jeszcze jadlem mieso to mialem obsesje na punkcie tej kanapki i jadlem ja wszedzie, gdzie ja spotkalem, niestety nigdzie nie znalazlem takiej, jaka sobie wyobrazalem i jakie widzialem na filmach i na yt, tzn takich jak z Pat's lub Gino's z Filadelfii. Koniec koncow najlepsza zrobilem sam
@ZarlokTV: Ostani raz wczoraj dałem się nabrać na żarcie w foodtrucku. Znazłam na fejsiku zlot żarcia na kólkach. Mój portfel dostał skrętu i próbował uciec pod szafkę, ale spoko. Idziemy. Na miejscu ze trzydziesci bud i sprinterów z abs, esp i bbq. Wejście smoka, kimchi, mokry sen mangozjebów juz za dychę. Po zanurzeniu łyżki już wiedziałem, że dałem się wyruchać, jak... wy już wiecie jak. Dostałem trzy (słownie trzy) kawałki mięsa
Ja bym tego nie wziął do ust, milion kalorii i zero wartości odżywczych, do tego cena kosmiczna(obczajcie restauracje mezze na Instagramie i jaki lunch u nich mozna za 23 pln dostać) a smakowo wątpię ze dostarcza całej gamy doznań jak za ta cene


@Marcelele: A jak ktoś jest na keto to co?
@ZarlokTV: #!$%@?, za 25 ziko można zjeść lunch zupa + główne danie + deser + nielimitowana woda mineralna + #!$%@? pieczywa z masełkiem w eleganckiej restauracji Gesslera a ja mam się skusić na stejka w bułce z budy gdzie nie ma gdzie usiąść za podobną cenę xD ludzie w tym mieście dokonują dziwnych wyborów
@kenykeczuoki: Właśnie to jest ten problem-też mam swoje wyobrażenie na temat org kanapki i pod wzgledem WYOBRAŻENIA to było nie do końca to samo co w latach 30. [całe szczęscie tak stary nie jestem żeby to znac i pamiętać;) ] ale w recenzji musiałem ocenić to "takie jakie jest" (typowy problem rzetelnej recenzji - z jednej strony weizenbock może być dla kogoś za słodki i zbyt mdły, no ale jak sędzia