Wpis z mikrobloga

Dzień 12/365

Produktywny dzień. Zrealizowałem niemal wszystko co sobie na dzisiaj założyłem. Pomogła mi w tym fajna aplikacja TimeTune. Można dzięki niej stworzyć harmongram dnia czy tygodnia. Łdnie to wygląda, a w dodatku mamy statystyki, które pokazują nam ile czasu przenaczyliśmy na daną kategorię. Polecam.

*

¬Czytanie: 12/90
¬Kontrola finansów: 1,5/192h
¬Angielski: 0,5/672h

*

Duży projekt :
¬oszczędności (próg pierwszy) - done
¬wegetarianizm 6 miesięcy - done
¬ awans w pracy - done

#rozwojosobisty #motywacja #dyscyplina #wychodzimyzprzegrywu i dzisiaj również #finanse #oszczedzanie

#intothewildlife <---- mój tag ogólny
#jestemoffline <---- wkrótce :)
intothewildlife - Dzień 12/365

Produktywny dzień. Zrealizowałem niemal wszystko co...

źródło: comment_nL0f0Ada1cfXlRLv6RdGyVAhSd8POCnE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@intothewildlife Też jestem z tych co wszystko mają zanotowane, robię różne listy, notatki itp. Oczywiście przydaje się to ale pochłania baaardzo dużo czasu, czasem czuję że nawet przesadzam z tym pilnowaniem u mnie planu dnia, rzeczy do zrobienia itp, nawet maile do siebie wysyłam z rożnymi tematami jak wpadnie mi coś do głowy a nie chcę tego później zapomnieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Dowisetrepla póki co nie mam czego wrzucić, no dopiero zaczynam z planem dnia. I wiem, że w dni kiedy pracuje, będzie bardzo ciężko zrobić cokolwiek innego. Praca wysysa za mnie cała energię i później nie mam jej już na nic innego. Ale jednym z moich celów jest osiągnąć lepszy work life balance, a harmonogram dnia może mi w tym pomóc.

A jeśli chodzi o angielski to chce zająć się gramatyka, żeby poukładać
  • Odpowiedz