Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że pomyślicie o mnie 'szmata'. Mam (miałam?) wspaniałego faceta. Szanuje mnie, kocha. Czego chcieć więcej? Jesteśmy ze sobą już długo. Jako, że on pracuje to rzadko się widujemy, 2/3 razy na tydzień. Układało nam się dobrze, czasami się kłóciliśmy ale to normalne... Poszłam ostatnio do znajomych, była tam głównie płeć męska. Zjawił się tam też chłopak, któremu bardzo się podobam. Wiadomo, alkohol i te sprawy więc szybko zaczęłam 'odpadać'. Po prostu zaczął się do mnie dobierać. Dotykał mnie po udach, aż w końcu zaczęliśmy się całować. Nie było to coś wielkiego, w końcu go od siebie odepchnęłam. Wiecie co? Mojemu, to on nawet do pięt nie dorasta. Pchał język na siłę ale przede wszystkim nie robił tego z uczuciem. Zrozumiałam co zeobiłam, napisałam do mojego chłopaka i mu to powiedziałam z tym, że trochę skłamałam. Nie wiem co mi odbiło, przecież chciałam się przyznać i przeprosić a nie krzywdzić. Powiedziałam mu, ze się całowaliśmy, że on sie do mnie dobierał, że jeszcze trochę i poszłabym z nim do łóżka. Wiem, że tymi kłamstwami go zraniłam. Spytałam go, czy mi wybaczy i do mnie wróci. Powiedział, że da mi szansę ale nie będzie tak jak kiedyś. Jak to odkręcić? Chcę spowrotem mojego cudownego, czułego mężczyznę. Zrozumiałam, że to jego kocham... Co mam robić?
#zalesie #zwiazki i moja #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: >Wiadomo, alkohol i te sprawy więc szybko zaczęłam 'odpadać'. Po prostu zaczął się do mnie dobierać. Dotykał mnie po udach, aż w końcu zaczęliśmy się całować.
Nie, #!$%@?, nie wiadomo. Albo ktoś ma urwany film, druga osoba zaczyna się do niego dobierać i to jest gwałt, albo dwie osoby się po prostu ze sobą zgodnie liżą.
W twoim przypadku ewidentnie sprawa wygląda na tę drugą sytuację. Przelizałaś się z gościem,