Wpis z mikrobloga

@LookAhead: i teraz pomyśl czy ta osoba ma słabe zdolności intelektualne czy nie umie pisać bo się jej życie tak potoczyło że urodziła w bardzo młodym wieku i zakończyła na tym swoją edukację? ( _)
  • Odpowiedz
@LookAhead: gdyby to byla matka mojego dziecka, to tylko bym screeny zrobil i jakby gowniak ktory juz dorosl i mial wlasny rozum sie pytal czemu je porzucilem to bym mu te screeny pokazal
  • Odpowiedz
@Airbooz nowy facet nie ma nic do rzeczy. Alementy na dziecko płaci ojciec (teoretycznie też matka jak jakimś cudem to ojciec dostanie dziecko), a nie random z ulicy. On jest ojcem (matką..) i na nim (czy jej) spoczywa obowiązek dokładania się na potrzeby dziecka. Alimenty na byłego małżonka to zupełnie inna historia. Nie może się o nie ubiegać ten, kogo winę wskazał sąd przy rozwodzie, w pozostałych przypadkach można się ubiegać
  • Odpowiedz
ruga para ma dwójkę dzieci i ojciec nie ma nic do gadania :/ matka decyduje o wszystkim, wszystko nadzoruje, bo ojciec na pewno źle coś zrobi, bo przecież nie jest matką :/ tych drugich par widzę niestety więcej. Ja zamierzam niebieskiego rzucić na głęboką wodę - no bo skoro ja będę pierwszy raz coś robić, to on też, oboje popełnimy na pewno błędy, ale kurde, w połowie to jego dzieciak. Wkurza mnie taka postawa z posta, dochodzi wtedy do sytuacji, gdy kilkuletnie dziecko ryczy, bo nie chce zostać z tatą, a tata ni cholery nie ma pojęcia, co z takim dzieckiem zrobić


@savanna: tylko czasem facetom to jest na reke - nie musza sie martwic, myslec, sa wolni, a kobieta robi wszystko. Maz jednej laski z mojej poprzedniej pracy nudzil sie dzieckiem po kilkunastu minutach, pampersa nie tknąl, bo to matka powinna.
To nie jest tylko tak, ze wstretna baba kastruje chlopa i nie pozwala mu byc ojcem.
Czemu ci tatsiowie nie walcza o to, by sie zajmowac dzieckiem?
Przeciez mezczyzni to
  • Odpowiedz
@Maniera: otoz dziecko nie zabiera tutaj zdania i wytlumaczeniem matki nie moze byc ze dziecko nie chcialo bo jej obowiazkiem jest sprawic aby dziecko chcialo
  • Odpowiedz