Wpis z mikrobloga

Znalazłem bład w Better call saul, Wg dokumentów podpisywanych w 2 odcinku przez Rebecca u Howarda(dokumenty spadkowe) jest 2003 rok.

W czwartym odcinku jest banner reklamowy w sklepie CC Mobile gdzie Jimmi (Saul) wychodzi przed sklep i widać motorolę oraz... sony ericssona K750i zaprezentowanego dopiero w 2005. Pewnie niedopatrzenie scenografów lub grafików

#bettercallsaul #seriale
Pobierz bi-tek - Znalazłem bład w Better call saul, Wg dokumentów podpisywanych w 2 odcinku p...
źródło: comment_QlohLaPIgaG8h6pOhs1kpXZOE0OwWXyo.jpg
  • 18
@bi-tek: Twórcy zarówno Breaking Bad czy Better Call Saul nigdy nie słynęli z jakiegoś przywiązania do osi czasowej, obie serie są pełne anachronizmów, które najlepiej są widoczne w samochodach czy właśnie sprzętach elektronicznych. Na swój sposób to zrozumiałe, żeby wyłapać wszystkie takie niuanse potrzeba było kilkanaście osób na planie zajmujących się czymś takim, a można te pieniądze spożytkować inaczej.

A co do Rojsta - jeżeli nie przeszkadzał ci Franek Kimono lecący
@Joz zwykly smaczek, jakbys ogladal Amerykanski film z nie wiem, dajmy na to slashem i w tyle slychac byloby jego riffy to bys sie podniecal jakie to jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serial póki co nieprzeciętne dobry jak na polskie standardy
Dzisiaj kończę oglądać pierwszy sezon, widziałem w internecie te wszystkie zachwyty nad serialem, ale sceptycznie do tego podchodziłem i spodziewałem się czegoś robionego na siłę dla wyciagnięcia kasy po sukcesie Breaking Bad. Bardzo miło się zaskoczyłem, cholernie wciąga i fajnie się to ogląda szczególnie będąc fanem Breaking Bad ( ͡° ͜ʖ ͡°) brawo za wyłapanie takiego szczegółu, sam parokrotnie zastanawiałem się nad tym czy ta cała elektronika, samochody
@bi-tek: kurła też na to zwróciłem uwagę. Tak samo w Narcosie w 1 sezonie była bmka z 1996 roku a akurat akcja była w 1992. W jesteś bogiem też wypatrzyłem nową toyote auris a akcja toczyła się do 2000 roku. Mam #!$%@? na punkcie takich szczegółów, k750i od razu rzucił mi sie w oczy XD
@pablooooo: @drzewko94: często po obejrzeniu filmu/serialu sprawdzam ciekawostki na jego temat na filmwebie. Jedna z zawartych tam kategorii to błędy filmowe i niemal zawsze gdy akcja dzieje się przed rzeczywistym czasem kręcenia, większość pomyłek jest właśnie tego typu - pojawienie się samochodów, urządzeń, budynków, piosenek, etc. które w tamtym czasie jeszcze nie powstały
@bi-tek ja wczoraj odkryłem błąd w serialu "Sekrety rodziny" na Polsacie. Była rozmowa przez internet między braćmi niby , a tak naprawdę było na laptopie puszczone nagranie