Wpis z mikrobloga

Mireczki, dostalem informację iż ten przygłup współpracuje z marka Young Stars. Mysle ze warto wyslac tez do nich kilka maili na ten temat bo wydaje mi sie ze marka nie chce byc kojarzona z wandalami. Marka nie pozwoli sobie na psucie reputacji. Dla Dominika będzie to większa nauczka.
  • Odpowiedz
Mireczki, dostalem informację iż ten przygłup współpracuje z marka Young Stars. Mysle ze warto wyslac tez do nich kilka maili na ten temat bo wydaje mi sie ze marka nie chce byc kojarzona z wandalami. Marka nie pozwoli sobie na psucie reputacji. Dla Dominika będzie to większa nauczka.


@Lapidarny przecież Young stars to firma Remigiusza Łupickiego, jego ojca xd https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/young-stars-to-coraz-silniejsza-marka-ktora-podbija-polski-rynek-muzyczny-na-czym-polega-jej-fenomen
  • Odpowiedz
@v0odo0: No przede wszystkim to jestem nieletni. Z tego co mowili na komendzie pisanie takich rzeczyjak krolowa wytrysku do kolesia co ma 16 lat to sie kwalifikuje do wyjasnienia jak bum cykcyk i teraz kazde takie cos biora ostro na warsztat bo typ co mnie przesluchiwal mowil ze od takich rzeczy zawsze oni w sieci zaczynaja i jak takiemu na chate wjada to prawie zawsze cos sie znajdzie u takiego
  • Odpowiedz