Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten dowcip kończący się słowami "Od pięciu minut jestem biały a już mnie #!$%@?ą te czarnuchy"?

Otóż jest taka życiowa zależność, że nikt nie będzie tak zajadle kąsał tych niżej od siebie niż ten kto przez długi czas był na ich poziomie ale jakimś zrządzeniem losu zdołał się wspiąć ledwo o jeden szczebel wyżej.

Tak właśnie jest jeśli chodzi o stosunek wypokowych husarzy do Ukrainy. Zdążyli się już dość nadoić pomocy humanitarnej z lewackiej Unii żeby jako-tako przypominać cywilizację, pobudowali sobie wreszcie kible w domach, za funty ze zmywaka czy magazynu kupili wypierdziane Audi po niemieckich Turkach i już się w nich obudził surowy Polski Pan, wylazła na wierzch natura małorolnego szlachcica-warchoła z wąsem.

Pamiętajcie, 100% tych obelg wobec Ukraińców mogą powiedzieć Niemcy i Anglicy o Polakach. I niektórzy to robią, ale że to zwykle ci sami co nie lubią też ciemnoskórych imigrantów to husarze udają, że to deszcz pada.

https://www.wykop.pl/link/4500073/ukrainski-bloger-szydzi-z-polski-myslalem-ze-u-was-jest-europa/

Won do Donbasu, większość Polaków robi za minimalną.... A i nie będziemy zatrudniać obcych kulturowo, bandersynu.

Nie wybieram się, ale pewnie funkcjonują podobnie do całego kraju... O ile można to nazwać funkcjonowaniem.

Ratujcie własny budżet i rynek pracy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) najwięksi ukraińscy patrioci mieszkają w Polszy. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją droga dobrze tam we Lwowie nam uslugujecie

Powiedział koleś pochodzący z kraju(o ile ten twór można w ogóle nazwać krajem), który jest ledwo krok przed afryką gdzie lepi się domki z gówna.


Mam nieprzyjemność pracować z Ukraińcami i w większości przypadków nie można o nich nic dobrego powiedzieć.

Największym problemem u nich jest chyba higiena. Dopóki nie pracowali u nas w firmie wszystko było ok, ale jak zaczęto ich zwozić, to w szatniach w momencie zaczęło cuchnąć, i to tak, że wchodzisz i przebierasz się na jednym wdechu, w innym wypadku leciały by pawie. Ale tak jest, jak np skarpet nie zmienia się przez tydzień, a w pracy spędza się 12 godzin.

Ługańsk, Donbas, tam zapraszam pana Romana, to zasmakuje jak wygląda Europa

" Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki. " -BEDZIECIE.

Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki. To mrzonka. Weźcie sobie pracowników z Indii albo Nepalu - mówi Roman....xD Ależ będziecie - tak jak Polacy kiedyś

Jak Ci nie pasuje Europa w Polskim wydaniu to wracaj na bogatą i rozwiniętą ukrainę, roman ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie podoba się - nara, i tak ich nikt tutaj nie lubi. Myśle ze głównie z powodu takich Romanow, Kozłowskich, Kramkow i innych tego typu tchórzy którzy zamiast walczyć o swój kraj przyjeżdzają do innego bezpiecznego, dają się dobrowolnie dymac w dupę za 30 zl dniówki a potem pluja na niego i buntują jednych przeciw drugim. Ale to już taka rasa #!$%@?.

Przecież nikt go tu na siłe nie trzyma, więc jak sie nie podoba to może wracać do siebie srać do dziury do ziemi i wrzucać obsrany papier do kosza na śmieci.

Ukraina to nie kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko bezpański pies szukający pana, raz Polskiego, raz ruskiego. Weźmiemy pracowników z nepalu jak będzie trzeba, a ukraińcy niech żyją dalej za 100$ miesięcznie (co bogatsi) ( ͜͡ʖ ͡€)

Ukraiński bloger to brzmi prawie jak szwajcarska prostytutka :)

O ja, ale nam pocisnął. Ukraińskie kompleksy zawsze wybiją niczym szambo.

Wracaj Mykhaiło czy inny Andrij na Samostyjną, albo do Rosji, tam wsjo budet haraszo.

Śmieszne i wiecznie zakompleksione plemię. Emanacją ich stosunku do Polaków, jest podejście ukraińskich kobiet, które przyjeżdżają tu szukać męża.

wypad ukry, wracajcie do siebie żreć tynk ze ścian

klękaj ukraiński chamie przed polskim Panem!

Ukraina to nawet nie państwo, to banderowski zderzak na Rosję

banderowcy, jak się nie podoba w Polsce, to WON do siebie

Gardz rosyjskimi. U nich ljudi mnoho, zawsze jakis hołodomor, na mieso armatnie w onuce i kamasze albo czolgami przejechac po niepokornych. Co tak bedziesz sie w „giejropie” dekował, Stiepan czy inny Mykoł.

Jak u nas nie Europa to ukraina jest jak Haiti. Ukry to nieroby i partacze, wszystko robią byle jak na odpiedziel. Kto temu ukrowi każe przyjeżdżać, nie pasuje to won na ukraine.


#neuropa #shitwykopsays #ukraina #bekazprawakow (nie chodzi o cywilizowaną prawicę)
  • 48
@Kraker245: Ale mam deja vu :) Ktoś dodał duplikat a ty się wnerwiłeś jak @szurszur wczoraj
https://www.wykop.pl/wpis/34801117/rekord-spierd-w-komentarzach-stare-filmiki-ukrainc/

@szurszur nie chcę ci psuć nerwów ale w duplikacie jeszcze mocniej cisną. Nawiązując do naszej wczorajszej dyskusji- widać siłę tytułu, opisu no i jeszcze dodany tag #4konserwy. Mało trzeba aby podgrzać emocje.

Czyli aby szambo wybiło należy dać odpowiedni opis, dobrany do grupy docelowej i "tolerancja" na chamstwo i głupotę ze strony moderacji.
Pamiętajcie, 100% tych obelg wobec Ukraińców mogą powiedzieć Niemcy i Anglicy o Polakach. I niektórzy to robią, ale że to zwykle ci sami co nie lubią też ciemnoskórych imigrantów to husarze udają, że to deszcz pada.


@Kraker245: I powiedzą gdy ten Polak będzie atakował UK i nie szanował tego co dostał. Tutaj Ukrainiec atakuje Polskę i Polaków i według wielkiego krakera mają siedzieć cicho i go całować po stopach.
@Kraker245: mentalność Homo sovieticus można scharakteryzować następującymi cechami:

człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej),

dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności,

koniunkturalizm, oportunizm,

agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych,

brak samodzielnego myślenia oraz działania,
oczekiwanie że „ktoś coś załatwi”,

zniewolony intelektualnie,

pozbawiony osobowości i godności,

całkowicie podporządkowany władzy,

izolacja od światowej kultury, stworzona poprzez ograniczanie w ZSRR podróży za granicę i ścisłą cenzurą informacji w mediach (a także wszechobecnością
Ktoś dodał duplikat


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: To jest inny artykuł o innej osobie. Ale również podkręcany aby naganiać kliknięcia oburzonych Polaków. Znalezli sobie żyłe złota w kwestii odsłon. Pod takim katem są robione teksty.
I przykłądowo nawet jak w tamtym koleś powiedział, że żywią się w Biedronce to ludzie odebrali to jako atak na Polskę i oburzają się, że przecież to normalny sklep czego on oczekuje, niech wypierd do siebie. A w tekscie
Podaje przykłady patologii, oszustw itp. Uważasz, że nie wolno tego krytykowąc? Polakom też zabronisz krytykowac łamanie prawa i złe warunki bytowania w pracy na Zachodzie? A może tylko Ukraińcy nie mają prawa do narzekania na januszowanie pracodawcy?

Można się czepić czy nie uogólnia, ale przecież tepienie złych warunków jest także w interesie polskiego pracownika.


@szurszur: Hmm. Na pewno czytaliśmy ten sam artykuł?

To chyba jasne, że ktokolwiek ma trochę sprytu, nie
To chyba jasne, że ktokolwiek ma trochę sprytu, nie będzie pracował w Polsce za minimalną stawkę. Pojedzie do Niemiec, Francji albo do Szwecji. Niestety, tylko Polska oferuje łatwo dostępne wizy. Dlatego wciąż jeszcze polscy pracodawcy mogą liczyć na pracowników - mówi Wirtualnej Polsce Roman z Łucka,


@ediz4: To nie jest żadne szkalowanie, ale prawda. Jak beda mieli dostep do innych rynków to jeżeli w Polsce zostanie z 200 tys to bedzie
To nie jest żadne szkalowanie, ale prawda.


@szurszur: To nie był przykład na szkalowanie a na to że jego działalność tyczy się głównie niskich stawek a nie łamania prawa.

Jak beda mieli dostep do innych rynków to jeżeli w Polsce zostanie z 200 tys to bedzie dobrze. Zreszta wiedza o tym i pracodawcy i rząd. Stad trwaja pracę w kierunku sciagania pracowników z Azji....

Przecież już mają dostęp
Przecież już mają dostęp


@ediz4: Na razie maja ograniczony. Azjata nie przyjedzie sobie o tak jak Ukrianiec czy Białorusin i procedury są bardizej złożone.

o nie był przykład na szkalowanie a na to że jego działalność tyczy się głównie niskich stawek a nie łamania prawa.


@ediz4: Ale była mowa o januszowaniu, a dawanie minimalnej gdzie się da to dla mnie januszowanie.
Ale była mowa o januszowaniu, a dawanie minimalnej gdzie się da to dla mnie januszowanie.


@szurszur: Aha czyli w Niemczech i UK gdzie dają minimalne możliwe dla Polaków to januszowanie? Masz świadomość ile Polaków pracuje za minimalną?

Na razie maja ograniczony. Azjata nie przyjedzie sobie o tak jak Ukrianiec czy Białorusin i procedury są bardizej złożone....


No ja słyszałem prognozy że już po tym miała większość wyjechać a tu nic -
Aha czyli w Niemczech i UK gdzie dają minimalne możliwe dla Polaków to januszowanie? Masz świadomość ile Polaków pracuje za minimalną?


@ediz4: Zatrudnianie Ukriancow za minimalna w sytuacji gdy Polak oczekuje kilka zł wiecej jest januszowaniem. Minimalka nie oznacze, że sie ma ja dawac w każdej pracy i jest ok.

No ja słyszałem prognozy że już po tym miała większość wyjechać a tu nic - wydaje się że jest ich więcej