Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten dowcip kończący się słowami "Od pięciu minut jestem biały a już mnie #!$%@?ą te czarnuchy"?

Otóż jest taka życiowa zależność, że nikt nie będzie tak zajadle kąsał tych niżej od siebie niż ten kto przez długi czas był na ich poziomie ale jakimś zrządzeniem losu zdołał się wspiąć ledwo o jeden szczebel wyżej.

Tak właśnie jest jeśli chodzi o stosunek wypokowych husarzy do Ukrainy. Zdążyli się już dość nadoić pomocy humanitarnej z lewackiej Unii żeby jako-tako przypominać cywilizację, pobudowali sobie wreszcie kible w domach, za funty ze zmywaka czy magazynu kupili wypierdziane Audi po niemieckich Turkach i już się w nich obudził surowy Polski Pan, wylazła na wierzch natura małorolnego szlachcica-warchoła z wąsem.

Pamiętajcie, 100% tych obelg wobec Ukraińców mogą powiedzieć Niemcy i Anglicy o Polakach. I niektórzy to robią, ale że to zwykle ci sami co nie lubią też ciemnoskórych imigrantów to husarze udają, że to deszcz pada.

https://www.wykop.pl/link/4500073/ukrainski-bloger-szydzi-z-polski-myslalem-ze-u-was-jest-europa/

Won do Donbasu, większość Polaków robi za minimalną.... A i nie będziemy zatrudniać obcych kulturowo, bandersynu.

Nie wybieram się, ale pewnie funkcjonują podobnie do całego kraju... O ile można to nazwać funkcjonowaniem.

Ratujcie własny budżet i rynek pracy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) najwięksi ukraińscy patrioci mieszkają w Polszy. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją droga dobrze tam we Lwowie nam uslugujecie

Powiedział koleś pochodzący z kraju(o ile ten twór można w ogóle nazwać krajem), który jest ledwo krok przed afryką gdzie lepi się domki z gówna.


Mam nieprzyjemność pracować z Ukraińcami i w większości przypadków nie można o nich nic dobrego powiedzieć.

Największym problemem u nich jest chyba higiena. Dopóki nie pracowali u nas w firmie wszystko było ok, ale jak zaczęto ich zwozić, to w szatniach w momencie zaczęło cuchnąć, i to tak, że wchodzisz i przebierasz się na jednym wdechu, w innym wypadku leciały by pawie. Ale tak jest, jak np skarpet nie zmienia się przez tydzień, a w pracy spędza się 12 godzin.

Ługańsk, Donbas, tam zapraszam pana Romana, to zasmakuje jak wygląda Europa

" Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki. " -BEDZIECIE.

Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki. To mrzonka. Weźcie sobie pracowników z Indii albo Nepalu - mówi Roman....xD Ależ będziecie - tak jak Polacy kiedyś

Jak Ci nie pasuje Europa w Polskim wydaniu to wracaj na bogatą i rozwiniętą ukrainę, roman ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie podoba się - nara, i tak ich nikt tutaj nie lubi. Myśle ze głównie z powodu takich Romanow, Kozłowskich, Kramkow i innych tego typu tchórzy którzy zamiast walczyć o swój kraj przyjeżdzają do innego bezpiecznego, dają się dobrowolnie dymac w dupę za 30 zl dniówki a potem pluja na niego i buntują jednych przeciw drugim. Ale to już taka rasa #!$%@?.

Przecież nikt go tu na siłe nie trzyma, więc jak sie nie podoba to może wracać do siebie srać do dziury do ziemi i wrzucać obsrany papier do kosza na śmieci.

Ukraina to nie kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko bezpański pies szukający pana, raz Polskiego, raz ruskiego. Weźmiemy pracowników z nepalu jak będzie trzeba, a ukraińcy niech żyją dalej za 100$ miesięcznie (co bogatsi) ( ͜͡ʖ ͡€)

Ukraiński bloger to brzmi prawie jak szwajcarska prostytutka :)

O ja, ale nam pocisnął. Ukraińskie kompleksy zawsze wybiją niczym szambo.

Wracaj Mykhaiło czy inny Andrij na Samostyjną, albo do Rosji, tam wsjo budet haraszo.

Śmieszne i wiecznie zakompleksione plemię. Emanacją ich stosunku do Polaków, jest podejście ukraińskich kobiet, które przyjeżdżają tu szukać męża.

wypad ukry, wracajcie do siebie żreć tynk ze ścian

klękaj ukraiński chamie przed polskim Panem!

Ukraina to nawet nie państwo, to banderowski zderzak na Rosję

banderowcy, jak się nie podoba w Polsce, to WON do siebie

Gardz rosyjskimi. U nich ljudi mnoho, zawsze jakis hołodomor, na mieso armatnie w onuce i kamasze albo czolgami przejechac po niepokornych. Co tak bedziesz sie w „giejropie” dekował, Stiepan czy inny Mykoł.

Jak u nas nie Europa to ukraina jest jak Haiti. Ukry to nieroby i partacze, wszystko robią byle jak na odpiedziel. Kto temu ukrowi każe przyjeżdżać, nie pasuje to won na ukraine.


#neuropa #shitwykopsays #ukraina #bekazprawakow (nie chodzi o cywilizowaną prawicę)
  • 48
Zatrudnianie Ukriancow za minimalna w sytuacji gdy Polak oczekuje kilka zł wiecej jest januszowaniem. Minimalka nie oznacze, że sie ma ja dawac w każdej pracy i jest ok.


@szurszur: Minimalna w UK - jak się nie podoba to wracaj. Ach te Polacy janusze tak dobrze mają i chcą jeszcze więcej. Niech się cieszą że brytole ich wpuścili
Minimalna w Polsce - dobrze Ukraińcy walczcie o swoje, gnębić Polskich januszów, jak śmiesz
@alex-fortune:
Jeśli wierzysz, że UE daje Polsce pieniądze za darmo to powinieneś też wierzyć, że idąc do sklepu, kupując towar w promocji 2 za 1, sklep płaci za twój drugi produkt xD. To jest ten sam rodzaj wiary. Nie wiem, jak ci to obrazowo przedstawić, to wymagałoby dłuższej wypowiedzi.
O Ukraińcach a o kim. To jest chyba o nich wątek. Prognozy jaśnie oświeconych wykopków spod tagu neuropa że teraz to oni wszyscy wyjadą itp, itd. I gówno wyjechali.


@ediz4: To się motasz, bo cytujesz urywek o dostepie do pracy ludzi z Azji, a piszesz o Ukraińcach.
Daj linki do tych prognoz bo nie wiem o czym piszesz. Ja tak pisałem, ale zaznaczałem, że to będzie w przyszłosci gdy zostanie
To się motasz, bo cytujesz urywek o dostepie do pracy ludzi z Azji, a piszesz o Ukraińcach.

Daj linki do tych prognoz bo nie wiem o czym piszesz. Ja tak pisałem, ale zaznaczałem, że to będzie w przyszłosci gdy zostanie otwarty rynek pracy dla Ukraińców na Zachodzie. Te warunki nie zostały jeszcze spełnione.


@szurszur: Nie. Cytuje urywek o Ukraińcach o ich dostępie do rynków UE. Ty coś wtrąciłeś o azjatach. Już
Nie. Cytuje urywek o Ukraińcach o ich dostępie do rynków UE.


@ediz4: Napisałeś o tym, że już mają dostep tam gdzie pisałem o sprowadzaniu Azjatów.
Ale tak czy siak Ukraincy nie maja pełnego dostepu do rynków europejskich, więc i tak się mylisz. Owszem jakies zawody sa rekrutowane, ale ogólnie legalnie nie pojedzie sobie tam nagle 500 tys jak do Polski.
Daj te linki do prognoz mówiacych, że Ukraincy mieli z Polski
Byłoby gdybym popierał wyzysk na Polakach w innych krajach. A tak to sobie dopowiadasz.


@szurszur: Mowa była o płacy minimalnej. Nie wydaje mi się to wyzysk biorąc pod uwagę tak niskie bezrobocie. Do tego płaca minimalna praktycznie co roku jest podnoszona co krytykuje głównie ekipa spod tagu na N

Napisałeś o tym, że już mają dostep tam gdzie pisałem o sprowadzaniu Azjatów.

Ale tak czy siak Ukraincy nie maja pełnego dostepu
To albo mają dostęp albo go nie mają bo mi się wydaje że mają ale ograniczony. Mogą jednak się swobodnie poruszać a dla pracujących na czarno to świetna sprawa.


@ediz4: No mają ogranicozny i dlatego nadal sa w polsce dokładnie tak jak mówi gośc z filmików. Moga się poruszać, ale z praca już jest problem. Na czarno wielu pracuje, ale dla wielu bedzie wolało robić to legalnie za mniej. Tu potwierdzasz
Mowa była o płacy minimalnej. Nie wydaje mi się to wyzysk biorąc pod uwagę tak niskie bezrobocie.


@ediz4: To czy jest to wyzysk nie zalezy od niskiego bezrobocia, ale od rodzaju pracy. W budownictwie jest niedobór pracowników. Poza tym niskie bezrobocie to argument na to, że ta minimalka to jednak wyzysk.
To czy jest to wyzysk nie zalezy od niskiego bezrobocia, ale od rodzaju pracy.


@szurszur: Nie. Wyzysk jest wtedy kiedy wykorzystuje się sytuacje człowieka aby na nim dodatkowo zarobić. W przypadku niskiego bezrobocia można łatwo zmienić pracę a tym bardziej taką za minimalną. Jeśli ktoś tego nie robi to sam jest sobie winny.

Nie. Ty używasz wpisów innych i cytujesz mnie, a obalasz jakieś tezy innych. Do tego po raz kolejny
Manipulacją jest uzasadnianie własnego zdania. Tego jeszcze nie grali. Ty weź nie traktuj dyskusji w internecie jak wykładu przed komisją egzaminacyjną.


@ediz4: Nie. Uzasadnianie jest gdy wskażesz takowe. Ty tylko o nim wspominasz. A ponieważ nie widziałem aby ktoś tak pisął poprosiłem o przykłady. Nie wskazałeś ich. Dlaczego więc przywołujesz je w dyskusji ze mną?