Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

chodzi o to właśnie ze większość postów na nocnej tagowana była by,, przegrywa,,, a po co ludzie bardziej maja się dolowac?


Jak #!$%@? nie potrafisz poprawnie napisać jednego zdania to nie zamierzam z tobą dyskutować, nara.
@PanStanislaw: czyli według twoich kryteriów kobieta by była wartościowa ma nie poddawać się emocjom, czyli zaprzeczać swojej kobiecości

Może lepiej nie wysilaj się więcej na te górnolotne przemyślenia, nieźle cię oderwało.
@PanStanislaw: po pierwsze nie znasz mojej definicji oraz widocznie nie znasz też kobiet, które z natury są emocjonalne i poddają się emocjom, #!$%@?ły ci się emocje z rozwojem cywilizacji i technologii co mają do tego jaskinie nie wiem ( )

Może sobie odpuść co, poważnie.

Świadomie kontrolować emocje


xd litości...
@LanaDelRey: mmm...narcyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pewnie ofiara efektu Krugera - Dunninga


@PanStanislaw: to tylko twoja generalizacja, próbujesz mi #!$%@?ć bo nie masz argumentów merytorycznych, zostały ci ad personam, no i #!$%@? no i trudno, ja przynajmniej podaję przykłady twojego braku kompetencji i nie odbiegam od tematu, ty skupiasz się już tylko na mnie

Ale musi cie boleć dupa że