Wpis z mikrobloga

#wykopefekt proszę o wyplusowanie w gorące!

To jest tak dziwne ze do tej pory byłam przekonana ze to trolling, ale wszystko wyglada legitnie, wiec poproszę Was o pomoc. XD

Moja przyjaciółka przygotowuje pracę magisterską z wykorzystaniem głębokich sieci neuronowych do oceny... śmieszności kotów. SGH jest poważną uczelnią, ta uczelnia jest poważna ( )

W każdym razie potrzebuje usłyszeć głos ludu i żeby mieć dane porównawcze poszukuje ochotników, którzy przejdą przez ankietę i ocenią śmieszność kotów dostępnych na załączonych tam obrazkach. Nie znam bardziej odpowiednego miejsca do tego typu badań niż mirko, dlatego - pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj link do ankiety . Śmieszny kotek dla zasięgu.

#heheszki #smiesznekotki #smiesznepieski #studbaza #sgh #pytanie #kiciochpyta #datascience ( ͡° ͜ʖ ͡°) #programowanie #siecineuronowe
S.....n - #wykopefekt proszę o wyplusowanie w gorące! 

To jest tak dziwne ze do tej ...

źródło: comment_RcXLHu5l9ZcWVR9p5rUZtyniXlhRsOO9.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Wydaje mi się, że koleżanka miała by dużo więcej wyników, gdyby każdemu badanemu dała losowo 10-20 kotów do oceny, a nie 12 stron. Skończyłem na 3 i dalej już mi się ich nie chce klikać :/
  • Odpowiedz
@Snuffkin: dużo z tych kotów jest bardzo ładnych, ale nie śmiesznych, kilka ma potencjał gdyby je umemicznić, ale tak same z siebie, nie są śmieszne...
  • Odpowiedz