Wpis z mikrobloga

9-latek popełnił samobójstwo. Matka: Prześladowali go, bo był gejem.

Jak myślicie, kto według prawaków jest winny tej tragedii?

- Dzieci które go gnębiły? Oczywiście ze nie
- Rodzice dzieci, które gnębiły tego chłopca? A skądże
- Szkoła, która miała zapewnić bezpieczeństwo? Pfff...a gdzie tam

Tęczowe wysrywy nie mogą przyjąć do wiadomości, że przez ich chorą propagandę homoseksualizmu zginęło dziecko.

Wszystko przez kolorowych i ich propagande

Homoseksualizm zabija..

poza tym 9 latek przewaznie brzydzi sie dziewczynkami, ale to nie znaczy od razu, ze jest pedziem. ewidentnie wina matki, pewnie samotnej. zrobila z dzieciaka platek sniegu, ktory nie przetrwal tzw. reality check.

Jeżeli 9 latek twierdz, że jest gejem, to znaczy że w domu była mocna indoktrynacja od małego. Normalnie wychowywany dzieciak w ogóle nie ma takich dylematów w tym wieku.

Bo tak jest, ale homo propaganda wbijana jest od małego do głowy. Ubzdurał sobie, ze jest gejem bo tak fajnie o nich mówią w szkołach i prosże bardzo.

Widzę, że propaganda homo przybiera na sile z każdym rokiem. Idźcie się leczyc zanim zrobicie krzywdę sobie i innym.

Róbcie dalej dzieciom wodę z mózgu. Za moich czasów 9-latek nawet by nie pomyślał, że preferencje seksualne się wybiera

To wina środowisk homoseksualnych, że nie zapewniły mu opieki psychologicznej. Skoro w USA się nie dało, to czego LGBT w Polsce oczekuje...

9 letnie dziecko nie powinno mieć pojęcia o takich sprawach. To jest jedynie dowód na to w jak bardzo #!$%@? społeczeństwie żyjemy. Chrońcie swoje dzieci przed tęczą i wszelkimi lewackimi iedologiami społecznymi, bo takie sprawy będą powtarzać się coraz częściej. To nie jest normalne.

9 lat miał i był gejem ;-) chyba raczej tak go mamusia wychowywała. A może on nie chciał tak i dlatego?

Ciekawe czy flaga LGBT będzie opuszczona do połowy po tej tragedii XD


https://www.wykop.pl/link/4497739

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #shitwykopsays
Pobierz prawarekasorosa - 9-latek popełnił samobójstwo. Matka: Prześladowali go, bo był gejem...
źródło: comment_rld15MXBrQQ2MR46TziGnp6q5ynJOznm.jpg
  • 149
@prawa_reka_sorosa:

9 letnie dziecko nie powinno mieć pojęcia o takich sprawach. To jest jedynie dowód na to w jak bardzo #!$%@? społeczeństwie żyjemy. Chrońcie swoje dzieci przed tęczą i wszelkimi lewackimi iedologiami społecznymi, bo takie sprawy będą powtarzać się coraz częściej. To nie jest normalne.


Najgorsze pieprzenie. Gdyby od najmłodszych lat uświadamiało się dzieci nt. różnych orientacji to wiele takich tragedii można by uniknąć.
Prawda jest taka, że chłopiec padł ofiarą
@prawa_reka_sorosa: "To jak #!$%@? napisac ze zgwalcona kobieta jest sama sobie winna, bo mogla sie ubrac mniej skąpo i nie prowokować swoim wyglądem." - a to akurat zależy od wielu czynników - jakoś by mi nie było żal laski, która w bikini, po północy poszła się przejść po fawelach/obozie uchodźców/wstaw dowolne inne miejsce o wyższym współczynniku przestępstw. We wszystkim potrzeba wpierw zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego.
tak samo jak nie da sie wmówic dziecku ze jest heteroseksualne


@prawa_reka_sorosa: co???
ośmio czy dziewięciolatkowi który widzi w tobie autorytet możesz wmówićwszystko że potrafi latać, że w niebie jest wielki pan który obserwuje jego zachowanie i ocenia i możesz wmówić że jet homo (szczególnie jeśli do końca nie rozumie znaczenia tego słowa)
To jak #!$%@? napisac ze zgwalcona kobieta jest sama sobie winna, bo mogla sie ubrac mniej skąpo i nie prowokować swoim wyglądem." - a to akurat zależy od wielu czynników - jakoś by mi nie było żal laski, która w bikini, po północy poszła się przejść po fawelach/obozie uchodźców/wstaw dowolne inne miejsce o wyższym współczynniku przestępstw. We wszystkim potrzeba wpierw zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego.


@tetraedr: Ryzyko jest większe, ale to
@Corkamalarza: ja nie mam co kodować czy nie. Nie zamierzam wdawać się w dyskusje o winie czy niewinności - tylko o suchych #!$%@? faktach. Nie masz instynktu samozachowawczego to możesz mieć problem i stać się ofiarą przestępstwa. Chyba, że żyjesz w krainie wiecznej naiwności i spodziewasz się kucyka pony za każdym rogiem...
Czego #!$%@? w tym nie rozumiesz?


@prawa_reka_sorosa: rozumiem że jestem w stanie dziecku wieku mniej niż 10 lat, dla którego jestem źródłem wiedzy o świecie (rodzicem) tak namieszać w głowie ze na pytanie o to jakiej jest orientacji odpowie AH-64 Attack Helicopter

to rozumiesz???

a spełniając wcześniejszą obietnicę, nie, nigdy nie próbowałem przestać być hetero, w wieku 9 lat nie próbowałem w ogóle bo było mi najbliżej do bycia autobotoseksualnym bo