Wpis z mikrobloga

9-latek popełnił samobójstwo. Matka: Prześladowali go, bo był gejem.

Jak myślicie, kto według prawaków jest winny tej tragedii?

- Dzieci które go gnębiły? Oczywiście ze nie
- Rodzice dzieci, które gnębiły tego chłopca? A skądże
- Szkoła, która miała zapewnić bezpieczeństwo? Pfff...a gdzie tam

Tęczowe wysrywy nie mogą przyjąć do wiadomości, że przez ich chorą propagandę homoseksualizmu zginęło dziecko.

Wszystko przez kolorowych i ich propagande

Homoseksualizm zabija..

poza tym 9 latek przewaznie brzydzi sie dziewczynkami, ale to nie znaczy od razu, ze jest pedziem. ewidentnie wina matki, pewnie samotnej. zrobila z dzieciaka platek sniegu, ktory nie przetrwal tzw. reality check.

Jeżeli 9 latek twierdz, że jest gejem, to znaczy że w domu była mocna indoktrynacja od małego. Normalnie wychowywany dzieciak w ogóle nie ma takich dylematów w tym wieku.

Bo tak jest, ale homo propaganda wbijana jest od małego do głowy. Ubzdurał sobie, ze jest gejem bo tak fajnie o nich mówią w szkołach i prosże bardzo.

Widzę, że propaganda homo przybiera na sile z każdym rokiem. Idźcie się leczyc zanim zrobicie krzywdę sobie i innym.

Róbcie dalej dzieciom wodę z mózgu. Za moich czasów 9-latek nawet by nie pomyślał, że preferencje seksualne się wybiera

To wina środowisk homoseksualnych, że nie zapewniły mu opieki psychologicznej. Skoro w USA się nie dało, to czego LGBT w Polsce oczekuje...

9 letnie dziecko nie powinno mieć pojęcia o takich sprawach. To jest jedynie dowód na to w jak bardzo #!$%@? społeczeństwie żyjemy. Chrońcie swoje dzieci przed tęczą i wszelkimi lewackimi iedologiami społecznymi, bo takie sprawy będą powtarzać się coraz częściej. To nie jest normalne.

9 lat miał i był gejem ;-) chyba raczej tak go mamusia wychowywała. A może on nie chciał tak i dlatego?

Ciekawe czy flaga LGBT będzie opuszczona do połowy po tej tragedii XD


https://www.wykop.pl/link/4497739

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #shitwykopsays
prawarekasorosa - 9-latek popełnił samobójstwo. Matka: Prześladowali go, bo był gejem...

źródło: comment_rld15MXBrQQ2MR46TziGnp6q5ynJOznm.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Ujmę to tak - trzeba mieć nasrane we łbie by wykorzystywać samobójczą śmierć dziecka do toczenia ideologicznych wojenek na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Wykopki, pod tym względem, nie zawodzą od lat. Za grosz wyczucia, za grosz moralności czy zwykłej, ludzkiej empatii.
  • Odpowiedz
@PeaceUN Nie wiesz zatem nic o seksualności człowieka. Tyle w temacie. Poczytaj sobie zanim zaczniesz się wypowiadać. Sam nie miałeś swojej małej miłości, którą ciagałeś za warkocze? Może u Ciebie faktycznie, dopiero po dwudziestce coś się zaczęło dziać... Nie ma sensu rozmawiać z kimś, kto twierdzi, że dziecko nie ma seksualności. Powodzenia z wychowywaniem potomstwa.
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Nigdy żadna kobieta mi się nie podobała. Lubię kobiety jako osoby - ale nie wyobrażam sobie, abym kiedykolwiek z którąkolwiek mógł się nawet pocałować w usta, nie mówiąc już o stosunku płciowym. Jestem osobą homoseksualną od urodzenia i od wczesnych lat dziecięcych tego świadomą - doskonale wiedziałem, że jest to coś co jako dziecko nie mogę pokazać.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: ja to rozumiem bo wlasnie mi moj kolega tlumaczy to samo ale tez mowi ze jakby sie cofnal do 9 roku zycia to nawet nie myslal o calowaniu - kazdego chlopaka odrzuca calowanie nawet z dziewczyna w wieku wczesnej podstawowki
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Nie każdego, bo ja w wieku 4 lat byłem sobie wstanie wyobrazić, że aktor z tv się ze mną całuje. Po prostu dziecko JEST istotą seksualną, różne osoby tutaj próbują ci to uświadomić. Człowiek się RODZI ze swoją seksualnością i ona jest z Tobą, to nie jest tak, że nagle kończysz 18 lat, robisz ostrą bibe i wreszcie ci się chce dupczyć dupeczki...
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: to, że winni śmierci są sprawcy to chyba nie ma wątpliwości ale pośrednimi winnymi są rodzice bo najwidoczniej nie porozmawiali ze swoim dzieckiem na poważnie o tym "zagadnieniu". Bardzo fajnie napisał to @noniechtakzostanie choć ja bym ze swoim dzieckiem delikatnie rozwinął ten temat. Poza tym przypominam, że chłopcy w jego wieku często mają fazę, że dziewczyny są głupie i z reguły przebywają w "męskim" towarzystwie. Dopiero w późniejszym
  • Odpowiedz
kazdego chlopaka odrzuca calowanie nawet z dziewczyna w wieku wczesnej podstawowki


@PeaceUN: Oceniasz tutaj ludzi swoją miarą. Nie mówię czy jest ona dobra czy zła, ale popełniasz błędy w postrzeganiu. Ja już normalnie w wieku 9-10 lat całowałem się z dziewczynami i mnie pociągały. Może nie w jakiś skrajnie seksualny sposób, ale pociągały.
  • Odpowiedz
nie ma wątpliwości ale pośrednimi winnymi są rodzice bo najwidoczniej nie porozmawiali ze swoim dzieckiem na poważnie o tym "zagadnieniu".


@daot: No i co miała mu Matka powiedzieć, przestań być gejem? Ok, ale nie mów o tym nikomu, bo ludzie zgnoją Cie tak mocno ze będziesz chciał się zabić?

Niby co miala mu matka powiedziec, co mogloby zapobiec tej tragedii? Masz jakies pomysly?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Ja mam, mogła mu np. powiedzieć że ok, że nie ma w tym nic złego, ale musi uważać, bo inne dzieci tego mogą nie zrozumieć i go mogą prześladować, bo dzieci generalnie takie są, że prześladują innych od ogółu.
  • Odpowiedz
@PeaceUN wróć do moich poprzednich komentarzy i zauważ, że jestem zdania, że z dzieckiem nie należy rozmawiać na te tematy do chwili, gdy samo nie zapyta. Oczywiście do pewnego wieku, potem trzeba samemu poruszyć kwestię np. antykoncepcji.
Fakt jest taki, że ktoś podaje Ci informacje na tacy, a Tobie trudno to przyjąć. Jak ktoś powie, że faktem jest że człowiek ma NK i erytrocyty, to wierzysz choć nie jesteś lekarzem, jak
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: chyba nie sądzisz, że będę Tobie symulował scenkę jak należy rozmawiać z dzieckiem na TE tematy. Może na koniec rozmowy wystarczyło powiedzieć aby wstrzymał się chwilowo z obwieszczaniem tego światu do momentu aż będzie starszy. Cała rozmowa jest indywidualna i zależna od dziecka. Nie ma gotowych szablonów na takie rozmowy ale trzeba zachować zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
Człowiek się RODZI ze swoją seksualnością i ona jest z Tobą, to nie jest tak, że nagle kończysz 18 lat, robisz ostrą bibe i wreszcie ci się chce dupczyć dupeczki...


@Rupertciak: no temu nikt nie przeczy. Ale dziecko dziewięcioletnie jest niedojrzałe na tyle, że trudno jednoznacznie rozpoznać czy jest homo, hetero, czy bi. Szczerze mówiąc, niebardzo wierzę w tę historyjkę, że jako czterolatek wyobrażałeś sobie jak się całujesz z typem
  • Odpowiedz
@czoko: Ale ja ci nigdzie nie pisałem, że masz wierzyć. Opisałem swoje doświadczenie - nie mam jak go empirycznie poprzeć. To czy w to wierzysz czy nie, to twoja sprawa. poza tym wyżej napisałem mniej więcej to co ty - rodzic powinien z dzieckiem pogadać i uświadomić go, jakie implikacje taka nowina może dać w szkole. Dzieciaki co do zasady nie lubią odmieńców. Ja się dobrze uczyłem, nie lubiłem piłki
  • Odpowiedz