Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! :D
Mój szef z pracy wakacyjnej, a prywatnie ojciec moich znajomych od jakiegoś roku walczy z rakiem. Sytuacja lekko mówiąc nie jest dobra. Wiadomo, że chorowanie to nie jest tania sprawa... I tutaj moja prośba o wsparcie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej sprawie organizowana jest #zrzutka link do zrzutki.
Pewnie część Mirków i Mirabelek miało okazję nawet u nas gościć w Port Kajakowy Nowy Młyn zwłaszcza z #poznan
Z tej okazji robię #rozdajo #ksiazki Tima Marshalla "Więźniowie Geografii", a zwycięzca zostanie wyłoniony przez #mirkorandom (chyba, jeżeli to ogarne xD) w środę wieczorem (przesyłka na mój koszt oczywiście, zielonki bioro udział, ale tylko te starsze od tego posta ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
Każda złotówka ma znaczenie, a każdy lenny face, kwota 21,37 lub inne smaczki zauważone na zrzutce napełnią moje serduszko ciepłem wykopu <3
Zrzutka organizowana jest głównie na terapię Gersona i tutaj moje pytanie do Mirków i Mirabelek z #medycyna o opinię i ew. ciekawe linki, może komuś się przydadzą w przyszłości (oby nie).

Tagi dla zasięgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pomagajzwykopem #wykopefekt #czytajzwykopem
janusz_umyslowy - Mirki i Mirabelki! :D
Mój szef z pracy wakacyjnej, a prywatnie ojc...

źródło: comment_XUBa8cd2EaXwuCNiNF8OSqKgOAUvaNLP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
terapię Gersona


@janusz_umyslowy: No weź... Poza tym, że zdrowe żarcie jest zdrowe, to na remisję bym nie liczył. Więc to raczej nie ostatni ratunek, ale pomoc i przyjemniejsze życie (co w przypadku nowotworu jest naprawdę kluczowe).
Miał badanie nowotworu na ekspresję HER2?
  • Odpowiedz
@worm_nimda: dzięki za opinię :D jego stan jest fatalny, a chemioterapie nie wiem czy "uciagnie". Sam jestem sceptyczny co do tej terapii dlatego otagowalem medycyna, żeby Mirki i Mirabelki co mają lepszy dostęp do dobrych źródeł się wypowiedzieli :)
  • Odpowiedz
@janusz_umyslowy: > Lekarze jednogłośnie stwierdzili, że jedynym wyjściem w tym przypadku jest leczenie paliatywne przy użyciu chemioterapii.

Nie nazwał bym tego leczeniem , raczej przestarzałym uśmierzeniem bólu w końcowej fazie choroby. W naszym kraju praktycznie nie istnieją kliniki bólu, centra leczenia bólu a jak już są to stoją na niskim poziomie.Dlatego stosują takie metody jak radioterapia paliatywna , chemioterapia paliatywna gdzie w innych krajach odchodzi się od tych metod ,idą w
  • Odpowiedz