Wpis z mikrobloga

Nie czuję się mężczyzną (brak JAKIEGOKOLWIEK kontaktu z płcią przeciwną), nie czuję się Polakiem (nie wychodzę z domu więc nie spotykam innych obywateli tego kraju, nie mam tu znajomych, nie znam innych miast poza moim, nie identyfikuję się), a przede wszystkim już nie czuję się człowiekiem (człowiek musi mieć jakieś pasje, ambicje, energię, cele, marzenia, relacje społeczne, emocje itd). Kompletny brak identyfikacji z czymkolwiek i możliwości zdefiniowania się (może jedynie jako zwierzę mieszkające w jaskini). Czuję się nikim, nie wiem czy w zasadzie istnieje, bo oprócz konta na wykopie nie ma żadnych innych śladów mojego nędznego żywota nie ma.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #depresja #gownowpis
  • 10
Nie czuję się mężczyzną


@hauser15: JA też już nie, powody są rozmaite, ale nie zamierzam ich tutaj podawać.

nie czuję się Polakiem


Zawsze robiłem za białego murzyna, nigdy mnie specjalnie za Polaka nie uważano. Przestało mi i na tym zależeć. Jeśli ktoś mi umilał i słodził życie to żadni tam komuniści, naziści ani marksiści, lecz właśnie Polacy. Nie powiem, jest wielu naprawdę sympatycznych i wartościowych przedstawicieli tej narodowości, ja miałem jednak
@pralkozmywarka: Komputer jest skutkiem, a nie przyczyną tego wszystkiego.

@trudno Mam pracę, chodzę do niej. Jakoś nie pomaga mi to wszystko pozbyć się #!$%@? myśli itp. Fajnie że wychwyciłeś nawiązanie (które jest dość oczywiste, ale nie dla wszystkich) - boję się że ja zostanę taką samą postacią współczesnego świata...