Wpis z mikrobloga

@Fioletoffylck: nie chodziłem, ale znajomi z klas w tych klimatach byli zadowoleni, zwyczajnie mieli chyba największy luz w temacie nauki z całej szkoły (mało matmy, fizyki i chemii, a jak już to nauczyciele mieli baardzo lajtowe podejście). Jeśli chodzi o jakieś ważne wybory w licbazie, to liczy się przede wszystkim, co będziesz zdawał na maturze, ergo na jakie studia sobie ułatwisz start. Wiąże się to poniekąd z tym, jaki profil klasy
@Fioletoffylck czy ciężko to zależy. Jak lubisz polski czy historie to jest fajnie i nauka wtedy sprawia przyjemność. Mi się fajnie wkuwalo. Najwyżej irytowało mnie pisanie wypracowań na historię z tematów które mnie nie interesowały jak założenia miejskie w XIV w xD ale wszystko jest do zrobienia.
@Fioletoffylck: Mordo ja Ci powiem, że spoko jest. Teraz idzie już 2 LO ale dam radę. 1 klasa jest ciężka pod względem tego że nie znasz nikogo i nauczycieli ale to szybko przechodzi. Ja na szczescie mam teraz niezla klase wiec luz. Nauki troche jest ale raczej dasz rade. No i mam fajna wychowawczynie- Małgosię- taki MILF 35+( ͡° ͜ʖ ͡°)