Wpis z mikrobloga

@SkrajnieLatwopalny: @Niekumaty_: Jednak zamówiłem tego summita, z tego co czytałem to ludzie skarzą się że po jakimś czasie luneta dodawana do zestawu po prostu się psuje od siły tego karabinka. Więc i tak trzeba kupić jakąś bardziej wytrzymał lunetę.

Trochę boję się że za bardzo mi się spodoba i skończy się na butli i wiatrówce PCP ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Trochę boję się że za bardzo mi się spodoba i skończy się na butli i wiatrówce PCP


@Moted: O ile masz więcej środków, to to się może tak skończyć :) Ja skończyłem na sprężynie od Air Arms, bo PCP mi jednak nie podeszły. Tu się nie czuje strzelania. Naciskasz cyngiel, który nie wygląda jak cyngiel i z karabinka, który nie wygląda jak karabinek wylatuje sprężone powietrze. Często bez wydania żadnego
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: W sumie docelowo chciałbym postarać się o pozwolenie na broń w celach kolekcjonerskich, tylko to bardziej na początku 2019 (o ile przepisy się nie zmienią). A jak butla + dobra wiatrówka kosztuje w sumie tyle co M21 to chyba faktycznie nie ma co się brać za PCP tylko wyrobić pozwolenie i iść na strzelnice.

Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz