Wpis z mikrobloga

Mirki, czy naprawdę w warszawie nie ma ludzi chętnych do pracy ?
Firma sie dopiero otwiera, sieć myjni z detailingiem, kilka prestiżowych lokalizacji, wszystko na najwyższym poziomie. możliwe szkolenia, doświadczenie nie wymagane, wynagrodzenie od 2800 netto - 4000 netto, umowa o pracę.
nie ma chętnych ani do pracy fizycznej, biurowej ani do obsługi recepcji.
Jak znaleźć ludzi do pracy ? czy wynagrodzenie jest za małe ?

#pracbaza #praca #warszawa #zarobki #pytanie
  • 149
@wykopanygad: gdyby to był Śląsk, za 4000 netto sam bym się zatrudnił, tym bardziej, że polerować to ja umiem, kilka aut już zrobiłem, itd itp

Ale... Jakbym miał przeprowadzić się do Wawy, to nie opłacalny biznes, bo nie wytrzymałbym w takim otoczeniu ;)

Inna sprawa, że jak to serwis premium, to przy takich cenach, każdy zrezygnuje raczej raz dwa, bo przy 168h na msc stawka 24zl netto może i robi "wrażenie",
@ravau Mój szef zarabia horrendalne pieniądze, ja mam z tego jakieś 6%, czy naprawdę uważasz, że teraz muszę się zwolnić, bo mój szef wyciąga grube pieniądze?

To się tak gada, ale ktoś musi wybudować halę ewentualnie wynająć, koszta chemii też nie są małe, ogrzewanie, woda, przystosowanie pod myjnię więc oczyszczalnia.

To naprawdę nie są takie proste rzeczy. Plus twoje 4000 to dla szefa 6500zł
Inna sprawa, że jak to serwis premium, to przy takich cenach, każdy zrezygnuje raczej raz dwa, bo przy 168h na msc stawka 24zl netto może i robi "wrażenie", ale gdy ktoś sam ogarnie w 1,5h auto, a szef za to 200pln netto weźmie, to zrozumie, że dostaje zbyt małe wynagrodzenie ;)


@ravau: ... :D W wielu branżach są podobne marże. I firma/szef coś za to robi.
Lokal i panie na recepcji
Zajmowałem się detailingiem polerowaniem i przygotowywaniem do malowania za połowę tego co proponujesz XD


@hirud: Może koniec końców to praca zmianowa w zmianach pod 12 godzin, przez 6 dni w tygodniu. :)