Wpis z mikrobloga

@PanMarianPazdzioch Dla mnie dobrze że powiedział i tak zrobił, pokazał jaki ten Wiesiek na prawdę jest, może fakt że nie ma jak się za bardzo bronić ale jak poszedł i podpierdzielił go to też nie za bardzo fair.
Jak wróci to Naff zaraz powie że ktoś mu pomysł kradnie, a odcinki już tak samo klimatyczne nie będą.
@Destruktor91: no problem w tym, że nigdzie nie był go podpierdzielać i to mnie wnerwia w Naffie bo tak to opowiedział, że np Tobie się wydaje, że Wiesiek to szuja i konfident, a zwyczajnie komornik przy wizycie go postraszył pewnie zajęciem telewizora czy coś to mu Wiesiek powiedział skąd ma kasę.
Wyobrażasz sobie jak Wiesiu wysyła donosy na piśmie do US albo osobiście odwiedza naczelnika? Przecież nikt by go nawet poważnie
@PanMarianPazdzioch: ee tam chcial sie odciac od alkusa no i juz. widac ze na poczatku bylo fajnie a potem zaczelo byc uciazliwie. on nie byl jego nianka.

jakos sie skarbowka dowiedziala no to musial cos z tym zrobic bo do konca zycia by musial placic jego dlugi no bo przeciez on ma jego pieniadze xD

zrobil na nim kariere ale przeciez z nim wodki pic nie bedzie xD sam temat tez
bo szkoda żeby taki talent się marnował, a tu cisza


@PanMarianPazdzioch: sorry ale jaki on miał talent? odcinki pocięte co sekundę, w kółko parę śmiesznych tekstów i w sumie brak pojęcia o czymkolwiek (nawet cytrynę czy limonkę pomylił z czymś zupełnie innym). Wieśka dało się lubić (biorac pod uwage filmiki) ale im dłużej nagrywali, tym bardziej wszystko było robione na jedno kopyto i zaczynało się przejadać.
@PanMarianPazdzioch: dla mnie to historia stara jak świat.

Gość robił hajs na pijaku, testując alko na yt, co już jest moralnie nie za bardzo. Ten pijak dalej chciał pić, gość zarabiał kasę, nawet pewnie się dzielił i zaczęło sumienie mówić, żeby #!$%@? mu coś pomóc. Tylko, że to pijak który nie chce przestać pić, więc tego nie zrobi, a poza tym content jest o piciu, a z tego same problemy.

Nie