Wpis z mikrobloga

Mirki,mam możliwość kupić #wolksvagen #golf #golf5 z silnikiem 1.6 i 102KM 75kW (2003-2008)

1.Jakieś doświadczenia z tym autem? docelowo bedzie zakładane #lpg

2. Instalacja LPG: Jak dobrać instalacje do auta? nie znam sie na tym kompletnie. Ogolnie chce kupić dobra instalację LPG zeby posłużyła ale tez nie za miliony monet. moze jakies porady?

3. Kolejne pytanie to gdzie najlepiej sprawdzić historie po numerze VIN? gdzie nie sprawdzę to zobaczę to samo, bo to wszystko są dane z jednej bazy? czy jednak to ma znaczenie? #vin

#samochody #auto #pytaniedoeksperta #motoryzacja
  • 13
@tomtom92: 1.6, panie to nie jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprowadzane czy z pl? Ostatnio pytałam Mirków o sprawdzenie vinu, gdzieś w moim wpisie jest link „historiapojazdu” czy coś takiego, darmowe
1.6, panie to nie jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@olifjaturq: @tomtom92: Tylko nie ma w golfie V mocniejszego silnika do którego zamontuje się tanią instalacje lpg, bo reszta to wtrysk bezpośredni. Więc instalacja która dotryskuje 2litry benzyny na 100km albo jakaś instalacja wtrysku lpg przez wtryskiwacze benzynowe bezpośredniego wtrysku jak np. vialle lpdi za 8 tys. do 4 cylindrowego silnika.
I tak chyba ten silnik najlepszy
@Moto-Detektyw: okej, moge zapłacić za takie sprawdzenie, nie widzę w tym problemu. Tylko takie usługi są za 10zł i za 100zł - pytanie czym to sie rozni, czy warto tyle placić za sprawdzenie jak potem wszedzie sa i tak te same informacje bo wszystko idzie z jednego serwera informacji? czy moze najlepiej u producenta?
@biskup2k: o widzisz, dzięki za doszkolenia. Dopiero zaczynam zabawę z mechanika ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli jeśli jestem fanka lpg to powinnam szukać silników które nie maja wtrysku bezpośredniego? Bo wtedy większe koszta?
@tomtom92: dobry, głośny silnik, lubi wysokie obroty, koniecznie sprawdzić kiedy wymieniany rozrząd, oznaczenie BSE lub BSF w golfach V, jakby co to mogę ci sprawdzić w erWin, ale to dopiero po weekendzie bo jestem wyjechany ( ͡º ͜ʖ͡º)