Wpis z mikrobloga

Wyłączajcie mikrofon w ustawieniach #instagram! Zasrańcy was podsł#!$%@?ą i dopasowują reklamy!

Co by nie mówić o apple, trochę dbają o prywatność swoich użyszkodników. Jednym z objawów tej dbałości są kolorowe belki na górze ekranu informujące o tym że jakaś apke w tle korzysta z lokalizacji, mikrofonu etc.

Właśnie zauważyłem że po wejściu w instagrama, przejrzeniu kilku zdjęć i wyjściu do pulpitu... Instagram nadal używał mikrofonu w tle! Przez moment, ale zdążyłem wyłapać. Zaglądam w ustawienia apki i co? Mikrofon aktywny. Jak bum cyk cyk na pewno nigdy nie dałem instagramowi zezwolenia na używanie mikrofonu bo po co to apce do zdjęć?

Wczoraj byłem na piwie z koleżanką i rozmawialiśmy o pewnej firmie, potem zacząłem dostawać reklamy tej firmy wszędzie (lokalna firma dająca zatrudnienie stu kilku osobom). Pewnie dlatego wyczuliłem się, bo wiedziałem że mój telefon jakoś mnie podsłuchał ale nie wiedziałem jak. Facebooka nie mam zainstalowanego. A jednak #zuckerbeg i tak mnie słucha.

#prywatnosc #rodo #facebook #zuckerbergcwel ##!$%@?
nietypowykopek - Wyłączajcie mikrofon w ustawieniach #instagram! Zasrańcy was podsł#!...

źródło: comment_0AsMHyyUtJngsgsjBwWFpVBtPcJI4xqY.jpg

Pobierz
  • 2