Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to nie jest hipokryzja. nikt katolikow nie przesladuje w polsce ani w europie czy gdziekolwiek, k---a na swiecie za to, ze sa katolikami


@kuklinsky: przecież podałem wyżej, jak troszkę poszukasz, definicję co znaczy prześladowanie w języku polskim oraz przykłady takich działań i to nawet na tym portalu, i to nawet pod tym samym tagiem, który już w samej nazwie zawiera mowę nienawiści i pogardliwe określenie wyznawców jednej z grup religijnych
  • Odpowiedz
gdzie tu masz prześladowanie? dajesz bekazkatoli na czarno i koniec... typowy lewacki płaczek z cb.. jak m----n na zjeździe neofaszystów XD


@MrocznaKapibara: przecież wyżej podałem przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chcesz udzielać się w rozmowie chociaż zorientuj się jakie argumenty padły wcześniej bo ryzykujesz wyjście na pajaca
  • Odpowiedz
g---o prawda :> podaj jakieś inne "dowody"


@kuklinsky: prześladować «robić stale przykrości, szykany, wyrządzać krzywdy»

określenie katol robi stale przykrość katolikom, pisanie złośliwych postów np. pod tagiem #mikromodlitwa jest szykanowaniem, krzywdy niematerialne wyrządzane są poniżaniem świętych pism dla wyznawców wiary katolickiej.

ogólnie trzeba się bardzo postarać żeby pod tagiem #bekazkatoli czy #gimboateizm nie dostrzec prześladowania katolików oraz Żydów ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
obrazili cie z imienia i nazwiska?

skomentowali tak twój wpis cokolwiek?


@MrocznaKapibara: no widzisz, w ogóle nie przeczytałeś wątku bo wiedziałbyś że pytanie czy ktoś obraził mnie z imienia i nazwiska jest bezsensowne skoro sam nie zaliczam się do katolików a tematem jest prześladowanie katolików ( ͡° ͜ʖ ͡°) postaraj się serio bo przypał. widzę że bardzo chcesz coś napisać ale zanim napiszesz poczytaj
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: zacznijmy od tego, ze jak przyprowadzicie pana bozie albo jezuska i ukaqze swoja moc to wtedy mozemy pogadac o powaznym was traktowaniu. poki co dla innych jest to zbior bzdur i bajeczek. nawet c--j z tym waszym obnoszeniem się tą wiarą - mnie nawet procesje na boze cialo nie przeszkadzały ani n-----------e w dzwony o zakazanych porach - ale, ze sie w----------e w czyjes zycia narzucajac wasz punt widzenia,
  • Odpowiedz
zacznijmy od tego, ze jak przyprowadzicie pana bozie albo jezuska i ukaqze swoja moc to wtedy mozemy pogadac o powaznym was traktowaniu. poki co dla innych jest to zbior bzdur i bajeczek. nawet c--j z tym waszym obnoszeniem się tą wiarą - mnie nawet procesje na boze cialo nie przeszkadzały ani n-----------e w dzwony o zakazanych porach - ale, ze sie w----------e w czyjes zycia narzucajac wasz punt widzenia, który bazuje na urojeniach - to prosze sie nie dziwic "przesladowaniom"


@kuklinsky: nadal nie ma tu żadnego argumentu jako odniesienia do tego co pisałem wcześniej. uzasadniasz jedynie tu swoją nienawiść do innych ludzi - katolików (do których ja się nie zaliczam). ja tylko zwalczam mowę nienawiści.

tak więc tak jak twoja wiara nie ma dowodów, tak twoje argumenty i dowody na przesladowanie katolstwa mozna o c--j rozbic
  • Odpowiedz
@Voraz: Tak, to subiektywny powód upartości niektórych ludzi.

NSDAP też było wspaniałą partią, wprowadziła zniszczone traktatem wersalskim Niemcy ponownie na arenę międzynarodową jako liczące się państwo. A to że potem sąsiad żyd się nagle wyprowadził to już osobna kwestia.

Lęk przed nieznanym powinien być zrozumiały a nawet praktykowany. Jedni ten lęk wykorzystają motywacyjnie i zaznajomią się z faktami, drudzy się zamkną w sobie. Tak jak ze wszystkim - jedni będą rekinami biznesu mimo ryzyka a drudzy będą grzecznie i bezpiecznie pracować. Kogo jest
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: mnie to za bardzo nie interesuje, czy tobie jest dobrze czy źle. Ja po prostu mam na tyle szacunku do drugiego człowieka, że nie rzucam się na heteryków z pięściami. Wam szacunku i miłości do bliźniego swego brakuje.
  • Odpowiedz