Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przesympatyczny_pan: tylko że nie podasz mi przykładu z innego kraju, tak jak już wcześniej powiedziałem, żeby zaakceptowanie praw o które walczą homoseksualiści spowodowało ograniczenie swobód, bądź praw heteroseksualistow.

Dodatkowo z argumentem równi jest tak, że łatwo go użyć, ale ciężko prawidłowo go użyć. A użyte w tym temacie wygląda jak:
Jeżeli pijesz teraz piwo to znaczy, że zaraz wódka, denaturat i będziesz żulem.
tylko że nie podasz mi przykładu z innego kraju, tak jak już wcześniej powiedziałem, żeby zaakceptowanie praw o które walczą homoseksualiści spowodowało ograniczenie swobód, bądź praw heteroseksualistow.


@Voraz: no dobrze, ale ty mówisz o rzeczy do której ja się w ogóle nie odnoszę. Nie oceniam tutaj czy zaakceptowanie praw homoseksualistów jest dobre czy złe.

Mówię, że ludzie którzy są przeciwko nim ze względu na swój światopogląd (do którego mają prawo) mają
co, dobijemy wreszcie poziomem życia do tych państw?


@kuklinsky: jak masz tyle energii umysłowej, może skup się na moich argumentach z rozmowy z tobą a nie cytując wyrwane z kontekstu słowa i dopowiadając półdupkiem jakieś bon mociki? to oczywiście tylko grzeczna propozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- bądź wrażliwym, emocjonalnym rozmówcą pozbawionym w swoich wywodach logiki
- nie odpowiadaj argumentami na argumeny
- zamiast tego używaj emotikonek i wyrywaj słowa z kontekstu rozmowy z kimś innym
- dziw się że geje mają w Polsce złą renomę

@kuklinsky: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)