Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KiraQueen: to to samo co na głos byś się brzydził gownem, czy gowno ma prawo się obrażać ze się nim ktoś brzydzi? To dlaczego pedały wiecznie maja ból dupy ze normalni ludzie się nimi brzydza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baksju: Oni nie są normalni, normalnych to nie rusza. Fajnie że dla ciebie homo=gówno, żyj dalej w swojej nienawiści, obraziłbym ciebie, ale nie chcę zniżać się do twojego żałosnego poziomu.
@KiraQueen: nie napisałem ze homo to gowno, pokaz mi gdzie? To był przykład jak Y nie ma prawa obrażać się na X tylko dlatego ze się nim brzydzi, przykro mi ze dla tęczowych cokolwiek by ktoś nie powiedział to interpretujecie to jako atak na siebie
@Karlshamn z kim mnie utozsamiasz mowiac "wam"? Nie jestem ani katotalibanem ani prawakiem. Nie mam nic do zwyklych homosi ktorzy sobie spokojnie zyja mierzi mnie natomiast te cale gowno zrzeszajace sie w srodowiskach lgbt. Maja nasrane w glowach gorzej niz gwalciciele dzieci w kosciele czy muslimy.
@Baksju: normalni ludzie nie poświęcają trzech sekund swojego życia na myśleniu, w jaki sposób zabawiają się homo, to akurat dziwna przypadłość katoli i księży, więc nie rozumiem czemu miałoby to ich obrzydzać. Jeśli masz obsesję, co ludzie wkładają sobie w które otwory proponuję:
1. Zająć się własnym życiem
2. Zgłosić się do psychologa - obsesje się leczy.

@amator_szarlotek: ale jesteś ignorantem, z wiedzą wyssaną chyba ze wszystkich ultraprawackich portali. Tak
@Karlshamn ale ja nikogo nie nienawidze. Serio nie mam nic do kochających inaczej i życzę im szczęścia w życiu bo to normalni ludzie. #!$%@? mnie tylko #!$%@? mózgowe ludzi którzy uwazaja sie za obroncow ucisnionych. Srodowiska lgbt sa tak samo #!$%@? jak zwiazki zawodowe. Nie przynosza normalnym homosiom niczego dobrego. Sposob ich dzialania wywoluje w spoleczenstwie odruch wymiotny do wszystkich gejow. Pewnie dlatego wciaz geje wciaz nie moga sie w tym kraju
@KiraQueen: nazwij to po ludzku agresją, mową nienawiści czy nietolerancją. Nikt się homoseksualistów nie boi tylko są nieakceptowani. To tak jak z weganizmem czy studiowaniem prawa- brak atencji. Walki o prawa nie przeprowadza się wychodząc na ulicę i pokazując co robi się "przy zgaszonym świetle".