Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KiraQueen: w Polsce nie lubi się homoseksualistów obnoszących się ze swoją przypadłością, która jest jednak jak najbardziej tolerowana. Przypominam, że słowo "tolerować" odnosi się tylko do rzeczy, do których mamy negatywny stosunek - np. żona toleruje palenie fajek przez męża.
czy z danych historycznych bądź kazusow z innych krajów wynika, że zaakceptowanie praw o jakie walczą homoseksualiści w Polsce spowodowało ograniczenie praw, bądź swobód osób heteroseksualnych?


@Voraz: odpowiem ci na twoje pytanie chwilkę po tym jak ty odpowiesz na moje (które zostało zadane jako pierwsze) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam, że słowo "tolerować" odnosi się tylko do rzeczy, do których mamy negatywny stosunek - np. żona toleruje palenie fajek przez męża.


@4tek: Widzisz, taka jest definicja w języku polskim, który osobiście bardzo lubię i nie chciałbym żeby jakieś inne państwa lub organizacje mówiły mi nagle jak mam używać danego słowa.

Tymczasem organizacje LGBT usiłują zmienić znaczenie słowa tolerancja. Zrobiłem o tym kiedyś wpis który zebrał kilkaset wykopów, ale moderacja go
Czy jako dowody możemy uznać dane historyczne oraz kazusy z innych krajów?


@Voraz:

Tak, uznać dane historyczne oraz kazusy z innych krajów jako dowody.


Skoro można uznać jako dowody, to znaczy że równia pochyła nie ma zastosowania, prawda? To tak jakby widzieć że jakaś ideologia po kolei w kilku krajach robi te same rzeczy według tego samego schematu, a w kolejnym kraju który czeka w kolejce ktoś mówi : hej, nie
@przesympatyczny_pan: ze wlasnie nie wspomnę, że ten obrazek swietnie ilustrował religijniakow, bo ten po lewej mial w lapach krzyz i zadał respekotwania jego uczuc do wyimaginowanych przyjaciół.
tagi typu bekazkatoli to jest miedzy innymi reakcja tego pana po prawej z obrazka.
ze wlasnie nie wspomnę, że ten obrazek swietnie ilustrował religijniakow, bo ten po lewej mial w lapach krzyz i zadał respekotwania jego uczuc do wyimaginowanych przyjaciół.


@kuklinsky: ten obrazek świetnie ilustruje wykop.pl a jeszcze lepiej tag #bekazkatoli który w samej swojej nazwie ma pogardliwe określenie na katolików

więc skarżenie się tutaj że ktoś nas nie toleruje to po prostu źródło niekończącej się beki ( ͡° ͜ʖ ͡°)