Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przesympatyczny_pan: Oczywiście, że się prześladuje. Szczerze - porównać to można tylko do belgijskich zbrodni w Afryce. Z takim okrucieństwem rzadko się można spotkać. Prześladowanie ze względu na religię jest w Polsce karalne, więc radzę ci jak najszybciej powiadomić organy ścigania tak jak zrobiłem to ja przed chwilką, niech przyjadą na wykop, a prześladowcy, którzy niszczą poprawność polityczną oraz dotkliwie naruszają delikatne i wrażliwe uczucia religijne podnosząc słowa na Świętą Księgę zgniją
To jest dobre pytanie - jesli wg cb zadawanie pytan o fabule ksiazki fantasy jest przesladowaniem to twoj problem


@patrykk994: jeśli wg "cb" robienie stałej przykrości i szykanowanie wiary katolickiej pod tagiem #bekazkatoli (katol po określenie pogardliwe na wyznawcę tej grupy religijnej) nie jest prześladowaniem, to proponuję zajrzeć do słownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście, że się prześladuje. Szczerze - porównać to można tylko do belgijskich zbrodni w Afryce. Z takim okrucieństwem rzadko się można spotkać. Prześladowanie ze względu na religię jest w Polsce karalne, więc radzę ci jak najszybciej powiadomić organy ścigania tak jak zrobiłem to ja przed chwilką, niech przyjadą na wykop, a prześladowcy, którzy niszczą poprawność polityczną oraz dotkliwie naruszają delikatne i wrażliwe uczucia religijne podnosząc słowa na Świętą Księgę zgniją w więzieniu.
no i niektóre fragmenty zmieniłem naprawdę strasznie, w ogóle nie pasuje. lepiej było wymyślić coś słabego, ale przynajmniej swojego,


@RoHunter: dzięki za porady stylistyczne i merytoryczne, przeglądam twoje wpisy - tylko się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba nie w ten sposób chcesz zawodzić neuropków na wykopie, mój ty współczesny heteroseksualny husarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Nie wiem jakie dokładnie masz fantazje na
Wiele przed tobą, husarzu :3


@RoHunter: z takim wzorem jak ty, z pewnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę, nie skręcaj w tematy dotyczące seksualności, nie chcę na ten temat z tobą rozmawiać. Gejem jakimś jesteś czy co? Odczep się ode mnie.


SEKSUALNOŚĆ? Skąd się to wzięło? Ja mówiłem o fantazjach.

fantazja
1. «zdolność do wyobrażania sobie czegoś, zwłaszcza zdarzeń lub sytuacji nierealnych»
2. «wytwór wyobraźni»
3. «skłonność
Ja juz wiem o czym wy tam husarze myslicie caly czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze sobą mozecie robic co wam sie podoba, mnie w to nie mieszaj.


@RoHunter: Podsumowuje twoje argumenty : husarze, seks, homoseksualizm. Odczytywanie seksu tam gdzie zdrowa osoba go nie widzi, wizje husarzy, wątki homoseksualne. Wybaczam ci, bo pewnie na teście rorschacha też byś to wszystko szczerze widział. Nie mam ci też za
Podsumowujac twoje argumenty: przesladowanie katolików w Polsce odbywa się na stronie wykop.pl, gdzie wykopki śmią smiać się z ksiazki fantasy;


@RoHunter: nawet coś tam skumałeś, jestem pod wrażeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zarzucanie nienaukowosci, gdy samemu masz zero zwiazku z jakakolwiek nauką;


mam całkiem sporo - ty nadal nie masz żadnego argumentu że nie mam

seks terapeuci seks (coś z tobą nie tak husarzu?).


ty znowu nie