Wpis z mikrobloga

Będąc na wakacjach zainteresował mnie jeden z plakatów reklamowych jakiegoś gastro barku gdzie wśród kebabów i innych ciekawostek widniało jako nowość : Kapsalon - fast food z Holandii
Wchodze dziś na googla, wpisuje Kapsalon i wyskoczyły mi przepisy z kilu stron, wszystkie dodane dziś,przed kilkoma godzinami, minutami...
Czy ktoś próbował ? Jakies opinie kulinarnych ekspertów ?
#fastfood #jedzzwykopem #gotujzwykopem #holandia
dzika-konieckropka - Będąc na wakacjach zainteresował mnie jeden z plakatów reklamowy...

źródło: comment_Q5HpsYVwqaZ9r3kUmjBVoJJTvwc71NKN.jpg

Pobierz
  • 15
@dzika-konieckropka: Jestem przekonany, że zależy dużo od knajpy z której zamówisz. Kumpel strasznie mi to polecał, gdzieś z katowic zamówiliśmy wtedy, no i przyszły frytki, świeży ogórek, jakieś inne warzywa, mięso z kebsa i ser na wszystko. Z pewnością było smaczniejsze od tłustego syfu z miasta, no i widać było, że te składniki jakby lepszej jakości, ale to wciąż był kebab. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzika-konieckropka: Wszyscy ci, którzy mieszkali w Holandii będą wiedzieli o co chodzi. Kapsalon to po Holendersk "zakład fryzjerski". Samo danie to frytki, mięso, sałata, cebula zapieczona pod goudą i polana sosami (sosy takie jak u nas w kebsie). W NL koszt od 6 do 10 EUR za danie.