Wpis z mikrobloga

Łoo panie, pamięta ktoś jeszcze tamte wpisy?

https://www.wykop.pl/wpis/27967381/interesowalby-kogos-retro-kanal-na-yt-oparty-o-pro/

https://www.wykop.pl/wpis/29168293/pozwole-sobie-zawolac-wszystkich-ludzi-z-poprzedni/

Jak powiedziałem tak zrobiłem - stworzyłem swój pierwszy film na youtube.


Jak możecie to przypierdzielcie się do wszystkiego - da mi to jakiś feedback na przyszłość.

Ok, skoro wszystko już mamy za sobą to zapraszam niżej na mój debiut "reżyserski".


Btw wołam ludzi z poprzedniego wpisu. Jak ktoś nie chciał być wołany to niech standardowo napisze coś w stylu "na #!$%@? mnie wołasz dzbanie" - będę wiedział, że źle zrobiłem xD

  • 33
Jak możecie to przypierdzielcie się do wszystkiego - da mi to jakiś feedback na przyszłość.


@Kryspin013: nie ma się do czego przyczepić - jest intro, normalny głos (ale mów odrobinę wolniej, bo dykcję masz ok, ale brzmisz tak jakbyś się gdzieś spieszył), nie ma monologów z kamerą na twarz tylko esencja DIY w postaci grzebania w sprzęcie z jednoczesną narracją. Jedyne co mógłbyś zmienić to przejścia - normalne cięcia też są
@Kryspin013: Materiał super ale pierwsze co się rzuciło w oczy... to masz kiepską wymowę. Nie rozumiem części słów. Popraw dykcję. Nie których słów nie rozumiem w ogóle. Ale poza tym świetnie. Aha i ta nazwa to z dupy :( Pieróg?
pełna profeska..


@Emill: @PanKabaczek: Nawet nie wiecie na jak niskim budżecie powstawał ten film xD

choć prawie nikomu niepotrzebny bo większość ludzi i tak zrobi na taśmę na szybko :)


@PanKabaczek: Jak najbardziej się zgodzę, ale jeśli masz >20 cartów to kupowanie baterii z padami jest wręcz nieopłacalne. No i z tego co mierzył Rittel to mają mniejszą pojemność niż zadeklarowana.

ale mów odrobinę wolniej


@aegypius: Efekt, tego,
@nokash: Wiem. Akurat świadomy błąd. Po prostu tak wyszło w ostatniej wersji nagrania a nie chciałem tego nagrywać kolejny raz ryzykując, że coś się skopie. Na przyszłość będę nagrywał wolniej a przynajmniej się postaram.