Wpis z mikrobloga

Wyprawiałem ostatnio urodziny. Nie tylko ja jestem na keto, ale mam też sporo keto-znajomych. Więc postanowiłem że całe menu będzie keto. Dało się, i z tego co wiem wszystko bardzo smakowało.

Menu:
Pasta z makreli na "90 second bread".
Żołądki gęsie confit z pastą czosnkową (toum) na "90 second bread".
Rolada szpinakowa z serkiem philadelphia, awokado i łososiem
Rolada z chorizo z philadeplhią, kaparami i salsą z czarnych trufli.
Taco z siemienia lnianego z guacamole, kurczakiem i pomidorami suszonymi w oliwie
Cezar na liściu (tj. chrupiący boczek, pecorino, jajka, pomidory i sos z anchovis).
Spanakopity, pieczone pierożki na cieście z mozzarelli nadziewane szpinakiem z fetą.
Jeszcze był tatar, ale nie zrobiłem zdjęcia.

Idea była taka żeby zrobić same finger-foody, tak żeby nikt nie musiał nic nakładać. Może dam tym wpisem kilka pomysłów innym którzy myślą o robieniu menu na keto-imprezkę :)

Reszta zdjęć w komentarzach.

#gotujzwykopem #lowcarb #keto
Mirkosoft - Wyprawiałem ostatnio urodziny. Nie tylko ja jestem na keto, ale mam też s...

źródło: comment_JUY3V7rbLU5QXJktyKo8kzzyqPzg0Vlw.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
@dobre_zielone: z reguły podpatruję jakiś pomysł i robię po Swojemu. Np ciasto do pierożków zrobiłem według przepisu ale już nadzienie trochę przerobiłem po Swojemu. Albo biorę klasyczny przepis jak z Cezarem i pomyślałem ze ułożę wszystkie składniki na poszczególnych liściach, tak ze można wszystko zjeść z ręki.
  • Odpowiedz