Wpis z mikrobloga

Jestem jedyną policjantką obyczajową w tym j-----m pendolino. zawsze. #pkp powinno mi już chyba zacząć płacić. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakiś debil, który w strefie ciszy nie potrafi się zastosować do j------h zasad jakie w tej strefie panują. Dzisiaj obok mnie siedziały w strefie ciszy dwie madki ze swoimi gówniakami. Jedna to jeszcze miała jedno w wieku mniej więcej przedszkolnym, ale i tak japa się dziecku nie zamykała przez całą podróż. Nic, siedziałam cicho. Ale druga. Nosz k---a, gówniak level 1. Wchodzi i zaczyna n---------ć grzechotką w siedzenia.
Za każdym razem zastanawiam się czy pęka mi dupsko i się p-----------m czy jestem bohaterem, na którego ten świat nie zasługuje. Ostatecznie jak zwykle zwracam uwagę babie, a ona że no juz już zabrałam dziecku grzechotkę xD i nie było innych miejsc, musiałam kupić w strefie ciszy, a konduktor sprawdził mi bilet i nic nie mówił. Facet za nią zaczął do mnie z tekstem, że dyskryminuję dzieci XD chlew obsrany gównem
#zalesie #podroze #podrozujzwykopem #pkp
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@errox: ja to w ogóle jestem osobą raczej unikającą konfliktów, ale ulga na twarzach osób, które boją się podejść i coś powiedzieć zawsze dodaje mi motywacji
  • Odpowiedz
@kadbery: jako matka dzieci w wieku przedszkolnym stanowczo sprzeciwiam się naruszaniu strefy ciszy. Kurła jeśli są na jeszcze na tym świecie jakieś miejsca gdzie można mieć święty spokój to trzeba o nie dbać, do cholery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kadbery: Kiedys jechalem pociagiem godzina 4:30, caly wagon spi tylko jeden gosc musi przez cala droge nawijac przez telefon, tak sie zlozylo ze poznałem po glosie ze to ktos z dalszych znajomych i mam jego nr tel wiec porosilem innego znajomego ktorego mialem pewnosc ze nie bedzie mial w kontaktach o wyslanie mu sms ze jak nie zamknie geby to ktos mu „wyplaci sztuke na dziaslo”. 10 sekund pozniej nastala
  • Odpowiedz
@kadbery szanuje, powinni wprowadzić strefy ciszy do IC i TLK. W-------ą mnie te karyńska które na cały regulator p------ą "w nocy sobie śpię śpię śpię, a w dzień sobie chodzę chodzę" jak w Dniu Świra. Wczoraj wracałem z Krakowa, jechało pełno dzieciaków z Kraków Live Festiwal, było tak głośno od tego gadania że myślałem że p-------a dostanę (°°
  • Odpowiedz