Wpis z mikrobloga

@kamil1230: no nie wiem z kim ty ich porownujesz ale grosicki troche krajow zwiedzil, w anglii jakos sobie radzi, peszko tez niemcy i anglia zaliczone, hajto calkiem spoko kariera. kazdy z nich gral dosyc sporo w reprezentacji... to co to wedlug ciebie jest za kariera? #!$%@?? to ci z ekstraklasy to sa ultra #!$%@?? a ci z drugiej ligi? spojrz obiektywnie a nie lecisz pedem owczym bo przegrywom z wykopu cos
@jaZZjack Alee Peszko gra teraz w ekstraklasie, z anglii zazwyczaj był wypychany, Grosicki jedyne co ma to szybkość ale to idiota(sytuacja w którymś klubie gdzie nie znając jezyka zrzekł się rocznej pensji) co do Hajto to się nie wypowiem bo nie pamiętam jego występów, ale według mnie ekspert z niego średni. Nie każdy kto wyjechał do Anglii bądź ogólnie za granice jest dobrym pilkarzem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaZZjack: czy to, że są zadowoleni z siebie ma jakoś odbierać mi prawo do gardzenia patologią, jaką reprezentują? Mogą zarabiać miliony, ale nie zmieni to faktu, że to tępe alkusy.

Przestępcy też sobie dobrze radzą w życiu - nie znaczy to, że mam ich szanować, bo mają ładne żony (iks, #!$%@? De)
ale tutaj po samej gębie widać że wyżyny intelektu to to nie są


@Antorus Nie zamierzam bronić Dzbanniego ani reszty gromadki, ale brak mi słów na coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaZZjack dwóch z trzech panów miałem okazję poznać prywatnie (parę lat już minęło ale okoliczności wolę nie podawać).



Po co ten komentarz?
Po to, że wizerunek medialny może i jest częściowo prawdziwy. Ale to takie wymyślanie historii na podstawie jednego zdjęcia. To co na ekranie zwykle słabo się pokrywa z rzeczywistością. To są normalni ludzie, zapewne bardziej inteligentni niż większość z tych, którzy wyzywają ich od debili i bardziej ogarnięci od wyzywających