Wpis z mikrobloga

@Wykopus_Mirkus_Rex: ziomek zajmij sie swoim zyciem i nie pisz do niej juz w ogole. jak napisze sama to super - znaczy ze zainteresowana, jak nie to przynajmniej pozbyles sie atencjuszki ktora na 99% gadala z innym i predzej czy pozniej i tak #!$%@? by z tego byl

druga rada - NIGDY nie gadaj tylko z jedna. urobiles jedna - super, bierz sie za kolejna. jak tamta cie oleje to #!$%@? bo
@jestemladna Pod wpływem Twojego wpisu pomyślałem sobie czy zapytać ją wprost o co jej chodzi, bo nawet jeśli chodzi jedynie o seks jestem za, ale już mi pisała, że spotkała na tinderze dupków więc pomyślałem, że traktuje mnie poważnie
@Wykopus_Mirkus_Rex: A do mnie zagadała na tinder fanka Leszke Trochę pokręciłem beki z niego, potem przeszło na prawdziwych katolików co to niby chodzą do kościoła a szkalują wielkich polaków. Jakaś nawiedzona lewaczka z tvnowsko spranym mózgiem xD
@Wykopus_Mirkus_Rex
Sporo lasek ma zakodowane, że to facet ma wychodzić z inicjatywą, więc nawet gdy jest zainteresowana, to się nie odezwie, bo "nie będzie się komuś narzucać". W waszym przypadku nie doszło nawet do spotkania, tak że najprawdopodobniej jesteś jednym z wielu. Umów się z nią.