Wpis z mikrobloga

Dlaczego w tym kraju tak mało osób korzysta z grilli gazowych?
Czy naprawdę jeśli grill nie dymi na całą dzielnicę, nie trzeba zużyć litra benzyny do podpalenia, a jedzenie nie ma smoły i toksyn na sobie to Polacy nie uznają tego za grillowanie?
Grill gazowy kosztuje jakieś 500zl, dużo wygodniejszy jest, szybszy, a jedzenie jest zdrowe (a nie rakotwórcze jak to osmolone).
#zalesie #pytanie #grill #polakicebulaki
DanielPlainview - Dlaczego w tym kraju tak mało osób korzysta z grilli gazowych?
Czy ...

źródło: comment_fsCT3SNe0wwanDGCyUa01vJO22vkG3HI.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Nie używałem gazowego ale moim zdaniem karkoweczka na weglu ma specyficzny smak. A co do rozpalania nie widziałem zeby ktos z moich znajomych uzywal benzyny do rozpalania.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: nie używam podpałki tylko kawałka papieru. A pozatym wolę zjeść kiełbaskę z ogniska albo z grilla właśnie odymiona.
Wędzona ryba też nie zdrowa bo osmolona ?
Jakbym chciał kiełbaskę z gazu to nie kupował bym grilla tylko nabił na widelec i upiekł nad kuchenka
  • Odpowiedz
  • 14
I dlaczego w tym kraju jest tak wiele ludzi którzy dopieprzaja się do tego jak ktoś coś robi po swojemu bo według jego logiki jest to złe.
  • Odpowiedz
  • 9
To won do lasu a nie będziesz płakał na wypoku. Mnie wkurzają ludzie którzy cały czas narzekają na wszystko i na wszystkich na portalu ze śmiesznym obrazkami. A jakoś postów z tym nie zakładam.
  • Odpowiedz
  • 3
@Muireann mam się wyprowadzić bo nie akceptuje smogu? Wczoraj w Krakowie wieczorem był smog, pieców nie ma więc to wina samochodów i grilli przy braku wiatru.
Gdyby wszyscy którym nie pasuje coś mieliby się wyprowadzić to Polska byłaby chlewem obsranym gownem.
O smogu zimowym też tak mówiono 10 lat temu, że w mieście nie może być czyste powietrze, a za rok w Krakowie będzie zakaz spalania węgla i drewna. Świat idzie do
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: gdyby polacy nauczyli sie nie budowac osiedli domkow(takich jak te na ktorym mieszkasz) w naturalnych tunelach wiatrowych to nie noal bys tego problemu xD w moim miescie sa mapy z lat 20 na ktorych niemcy maja pozaznaczanie gdzie nie mozna budowac bo inaczej fabryka potruje ludzi, przyszedl polak wybudowal osiedle na 40k ludzi i szok bo smog i fabryka truje xD
  • Odpowiedz