Wpis z mikrobloga

@SmallCaracan: eot nje mam czasu na tłumaczenie ze umowy usług z których się korzysta powinno się czytać i Facebook w regulaminie wam pisze ze śledzi wasze rozmowy. Wiec nie wiem skąd to zdziwienie. Wystarczy mieć nieujemne iq jak kolega napisał
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wysoki poziom wypowiedzi prezentujesz


@martwy_kotek: Hehe wiedziałem, że to napiszesz. Początkowo pisałem poważnie, ale jak widzę w jakim stylu odpisujesz to po prostu leje moczem na takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu dostosowuję się do poziomu rozmówcy, Tobie też polecam.

No tak nie dla mnie, mam prace, hobby i życie prywatne szkoda mi czasu na googlowanie czy appka nie zczysci mi konta
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
eot nje mam czasu na tłumaczenie ze umowy usług z których się korzysta powinno się czytać i Facebook w regulaminie wam pisze ze śledzi wasze rozmowy. Wiec nie wiem skąd to zdziwienie. Wystarczy mieć nieujemne iq jak kolega napisał


@martwy_kotek: Odnośnie tego już się wypowiedziałem, ale skomentowałes to słowami, że piszę nie na temat bo dyskusja o sklepie Google czy coś XDD Także chyba jakieś problemy masz ze sobą, albo
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: @SmallCaracan: ni fakt xddd jak ktoś mnie do tej pory nie okradł to już tego nie zrobi. Dzięki stary. Nie wiedziałem ze tak to działa miłego wieczoru Xdd

I z tym oknem to nie zdajesz sobie chyba sprawy jak daleko jesteś od tematu

To tak jakby dla ciebie rozwiązaniem było do granatów w przedszkolu dopisać kartkę
  • Odpowiedz