Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo koledzy, czy da radę się wyrwać ze #!$%@? umysłowego?
Kolokwialnie mówiąc jestem #!$%@? mentalnie i bardzo chciałbym to zmienić.
Najlepiej opisałoby mnie określenie gościa, który stoi zawsze z boku i nikomu się nie narzuca. Nie umiem za bardzo inicjować nowych kontaktów z innymi ludźmi, w dużych grupach unikam włączania się do dyskusji, boję się, że się zbłaźnię albo ludzie mnie negatywnie ocenią pod kątem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Na czacie grupowym ze studiów nie piszę prawie nic, ale nie jest tak, że nie umiem gadać z ludźmi, bo nawet spoko mi to wychodzi, najgorsze jest przełamanie się. Wychodzenie ze strefy komfortu to dla mnie prawdziwa udręka. Pewnie dlatego, że mam bardzo niską samoocenę, prawie ona nie istnieje, cykam się, że będę osądzany przez innych.
Nie jestem przesadnie brzydki czy coś, moja była dawała mi tak 7/10 xd a ostatnio założyłem tindera w celu określenia czy jestem paskudny czy nie, i chyba nie jest tak źle bo mam nawet sporo par i to są dosyć ładne dziewczyny ale dalej z tyłu głowy mam czasami takie poczucie, że jestem gorszy od innych czy coś.
Czy da radę podnieść samoocenę „domowymi” sposobami czy to sprawa do psychologa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #pomocy #kiciochpyta #samoocena #psycholog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Halo koledzy, czy da radę się wyrwa...

źródło: comment_nD2EA6RhAawrKD497sHY8iLBTGFeDGUr.jpg

Pobierz
  • 13