Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? to normickie #!$%@? o charakterze i osobowości, że nie chodzi o wygląd, tylko właśnie o to.
To naprawdę SZOKUJĄCE, że brzydal który od wczesnych lat spotyka się zerowym zainteresowaniem ze płci przeciwnej, doznaje mnóstwo upokorzeń, wrogości, wyśmiewania, odrzucenia ma "#!$%@?" charakter i rodzi się frustracja oraz złośliwość. To niewiarygodne, że przystojniak w którego towarzystwie od samego początku ludzie chcą przebywać, dziewczyny same dają znaki i zachęcają do kontaktów, ludzie wobec niego są mili, uprzejmi, pozytywnie nastawieni, dzięki temu staje się otwartym i sympatycznym człowiekiem.
No i tak, oczywiście wiem że masz znajomego który jest 2/10, ale ma zajebisty charakter i jest z dziewczyną 10/10, bo właśnie tym charakterem ją urzekł, a na wygląd w ogóle nie patrzy.
Charakter może mieć ewentualnie znaczenie, jeśli dziewczyna wybiera pomiędzy fajnym chłopakiem 7/10, a przystojnym 8/10 - wtedy może jeszcze faktycznie zrobić wyjątek i wybrać "siódemkę" z lepszym charakterem. Natomiast dziewczyna mając możliwość spotykania się z kolesiami +6/10 nigdy nie spotka się z brzydalem poniżej 4, nawet jeśli miałby najlepszy charakter na świecie, kobiety są po prostu tak stworzone.
Wiadomo o co chodzi z tą skalą, to po prostu metoda ułatwiająca opisanie problemu.
#przegryw #tfwnogf #depresja #zalesie #stulejacontent #feels #logikarozowychpaskow #zwiazki #gownowpis
  • 21
Musimy zaznaczyć też, że charakteru tych 5/10 i niżej laska najczęściej nie będzie nawet miała okazji poznać bo go nigdy nie dopuści do siebie. Mój kolega 4-5/10 ostatnio próbuje w różnych miejscach zagadywać takie od 6/10 w górę i prawie od razu dostaje spławy. Powiecie, że kobieta też nie chce być "atakowana" w miejscach publicznych, tyle, że jakby podbijający był Chadem to nagle byście miały inną optykę i pisały, że nooo pewny
@strielali: W poście jest wyraźnie zaznaczone, że ta skala to tylko "narzędzie" ułatwiające opisywanie problemu.

@Bolzano O to właśnie chodzi, że jak jesteś już powiedzmy to przykładowe 7/10 to możesz dziewczynie zaprezentować swoje inne plusy, bo przyciągnąłeś wyglądem - wtedy wygląd jest kluczowy że chciała się z Tobą spotkać, jest w związku również z powodu tych plusów które poznała. Natomiast jeśli jesteś 3-4/10 to nie będziesz miał nawet okazji tych pozostałych
@Bolzano: Nie wiem czy to ja jestem ślepy, czy ludzie na wykopie się oszukują, ale nie widzę brzydszych chłopaków z ładniejszymi dziewczynami. Jesteśmy tak biologicznie stworzeni, że mężczyzna jest w stanie zejść z swoich oczekiwań jeśli chodzi o wygląd fizyczny partnerki, kobiecie to przychodzi z trudem. Jeśli jest już brzydki chłopak, to czasami jakimś cudem uda mu się związać z brzydszą dziewczyną. Dlaczego cudem? Bo tak jesteśmy stworzeni (niestety) przez naturę,
@hauser15: Wydaję mi się, że problemem jest, gdy facet 3-4 na dziesięć nie mierzy w kobiety 3-4 na dziesięć. Inna sprawa, że kobiety 3-4 na dziesieć mierzą wyżej. Robią to, bo mogą, przykra prawda. W drugą stronę to nie działa niestety.