Wpis z mikrobloga

Tak wygląda WOLNOŚĆ w praktyce.

Tak oto człowiek, który deklaruje się jako "wolnościowiec" i "liberał" zwrócił się do organów władzy by ta zabroniła czegoś obywatelom. Dlaczego? Bo on się z tą częścią obywateli nie zgadza i on nie chce ich oglądać.

A przecież pisał kiedyś Voltaire, że:

"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia."

Niestety Marcel Duda z partii Partia Wolność stanął ramię w ramię z kolektywistami i etatystami, którzy chcą regulować, zakazywać i łaskawie pozwalać. Co więcej zasłania się w tym "cywilizacją łacińską". Przypomnę tylko, że zarówno liberalizm jak i chrześcijaństwo mówią o wolnej woli każdego człowieka. Nawet jeśli ktoś uważa, że homoseksualizm jest dewiacją i grzechem to każdy ma prawo grzeszyć!

Tymczasem marsz równości w Szczecinie już 15 września! :) Tutaj strona wydarzenia na FB

#wolnosc #bekazkorwina #korwin #neuropa #4konserwy #libertarianizm #paradarownosci #marszrownosci #szczecin #lgbt #homoseksualizm #heheszki #polityka
Pobierz
źródło: comment_evakUnOsj7wQoAgOV22VYSVnKbdtJPZ1.jpg
  • 55
@prawa_reka_sorosa: Owszem zrozumiałem. Odniosłem się jedynie do jednej twojej wypowiedzi.
Mianowicie:

A no wiadomo ze na marszu nie było żadnych nazistów, ani faszystów.


napisałeś to tak, jakby ktoś faktycznie, na serio twierdził, że nie było tam ŻADNYCH nazistów, ani faszystów. Zapytałem więc, kto tak kiedykolwiek powiedział.
Pokaż kto, na konkretnym przykładzie, ale przyznaj, że jednak nikt i twój wpis opiera się jedynie na wyimaginowanej rzeczywistości.
@Tom_Ja:
Ja nie wiem, co ten Marcel #!$%@?, ale Voltaire'a to szanuje. Chociaż połowa środowisk lewicowych produkuje okropne wysrywy od których krwawią oczy to zgoda, a wręcz aprobata dla istnienia tych wysrywów jest podstawą istnienia naszej cywilizacji. Nie ma Europy, jaką znamy bez wolności słowa.
@Tom_Ja: Korwin ma już 76 lat, więc może niedługo zmieni się władza na wolnościowym froncie i nowy lider zrobi porządek z tymi konserwatywnymi miernotami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tom_Ja: Mówią, ze to przez Korwina ludzie nie głosują na Wolność. Ja z kolei nie chcę mieć z tą partią nic do czynienia przez takich głupich gimbokuców, którzy są w istocie narodowcami tylko głoszącymi poglądy o braku podatków i likwidacji zusu. A ten ze znaleziska to nie jest jakiś pierwszy lepszy koleś tylko prezes okręgu Szczecin i członek rady krajowej. Rozumiem, ze każdy ma jakieś poglądy i można gejów nie lubić,