Wpis z mikrobloga

wiecie co? czasami strasznie głupio mi być gejem gdy słyszę, że:
1) każdy gej chodzi na marsze równości - nie nie chodzę na marsze, na pewno nie teraz, gdy tak #!$%@?ą xD
2) lewactwo #!$%@?, uchodźcy, tvn - nie i nie, nie jestem za przyjmowaniem uchodźców-nachodźców, nie jestem za lewactwem, nie kocham tvn'u.
3) równouprawnienie, szmaty, bo jak nie, to w ryj - w dupie mam to, jak będę chciał być ze swoim mężczyzna, to będę i nie będę postronnym tym głowy zawracać, to nasza sprawa i kropka.
4) paradują z piórkiem w dupie - w życiu. wiecie o tym, że masa tych osób pcha się na ulicę tylko dlatego, że źle się czują w swoim życiu i tylko w tłumie mogą być, hm, "sobą", a własnej matce się do homoseksualizmu nie przyznają, bo coś tam sroś tam, może dlatego tacy poprzebierani i pomalowani, heh.
moje zdanie: dopóki chcę, żeby to była moja sprawa, to mówię rodzinie, bliskim przyjaciołom i każdemu, kto wprost zapyta, bo kłamać nie ma po co, ale nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.
pozdro Mirki i Mirabelki

#lgbt #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
nie, liczy się możliwość tych ludzi w faktycznej realizacji postulatów. na przykład kiedy PO rządziła można była rozesłać "swoich" ludzi, żeby się zapisali do regionalnych kół partii i po kilku lat by mogli mieć wpływ na realne decyzje. W pewnym momencie trzeba przełożyć zbieranie się na ulicy na działanie w kierunku zrealizowanie postyulatów.


@stan-tookie-1: Tylko LGBT to nie partia polityczna i nie ma spójnych poglądów. A po za tym, zanim zmienimy
@prawa_reka_sorosa: tak samo jak aktywiści rowerowi wrocławscy to nie była partia polityczna, ale się wzięli na sposób jak skutecznie realizować rok po roku swoje postulaty.

Moim zdaniem metoda na "przekonajmy najpierw całe społeczeństwo" jest za długa i ludzie się zniechęcą po drodze. Normalni ludzie by poszukali sposobów jak zrealizować swoje oczekiwania zamiast próbować przekonać wszystkich dookoła że powinni zmienić to za nich.
Moim zdaniem metoda na "przekonajmy najpierw całe społeczeństwo" jest za długa i ludzie się zniechęcą po drodze.


@stan-tookie-1: Dlatego własnie z roku na rok organizuje się co raz więcej parad, na które przychodzi co raz więcej ludzi.

Normalni ludzie by poszukali sposobów jak zrealizować swoje oczekiwania zamiast próbować przekonać wszystkich dookoła że powinni zmienić to za nich.


Parady maja na celu przekonać polityków do zmiany prawa, a ludzi do tego ze
Prawo do wspólnego rozliczenia z urzędem skarbowym

Prawo do objęcia bezrobotnej małżonki/bezrobotnego małżonka ubezpieczeniem zdrowotnym

Prawo do renty rodzinnej lub emerytury po zmarłym małżonku/zmarłej małżonce

Prawo do dziedziczenia ustawowego oraz do zachowku po zmarłym małżonku/zmarłej małżonce

Prawo do ulgi przewidzianej dla członków rodziny spadkodawcy lub darczyńcy

Prawo do dziedziczenia prawa do lokalu komunalnego na zasadzie "osoby, która pozostawała we wspólnym pożyciu z najemcą"

Prawo do ubiegania się o członkostwo w spółdzielni i
Ja z siostrą cioteczna też tych przywilejów nie posiadam. Ba, nawet ze wspólnikiem w firmie ich nie mam


@Nieszkodnik: Rozumiem ze mieszkacie razem, razem śpicie w jednym łóżku, uprawiacie seks, na dobranoc dajecie sobie po całusie, razem spędzacie wakacje, razem chodzicie do restauracji czy też kina, wspólnie gotujecie, dzielicie się swoimi sekretami, oraz marzeniami, macie wspólne plany na przyszłość?
@prawa_reka_sorosa:
Tak - tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/34502317/wiecie-co-czasami-strasznie-glupio-mi-byc-gejem-gd/#comment-121442159

Przekaż proszę w fundacji / agencji czy gdzie tam pracujesz. Przed takimi jak Ty należy ostrzegać społeczność bo jeszcze pomylą zawodowca z osobą prywatną. Już zaczęły się ataki na fajnego ziomeczka pod wpisem bo nie jest zgodny z tym za czym agitujesz.

musimy pokazać reszcie ze jesteśmy normalnymi ludźmi (a nie chorymi zbokami), a w tym pomagają właśnie miedzy innymi parady równości.

On pokazuje. Ty odstraszasz.
Na brak podatku nikt się nie składa.


@Papinianus: oczywiście, że nie, masz absolutną rację. To co, pozwalamy 90% społeczeństwa nie płacić podatków? Te pozostałe 10% nie będzie miało prawa narzekać, bo przecież na brak podatku nikt się nie składa...
Rozumiem ze mieszkacie razem, razem śpicie w jednym łóżku, uprawiacie seks, na dobranoc dajecie sobie po całusie, razem spędzacie wakacje, razem chodzicie do restauracji czy też kina, wspólnie gotujecie, dzielicie się swoimi sekretami, oraz marzeniami, macie wspólne plany na przyszłość?


@prawa_reka_sorosa: w parzyste dni z siostrą cioteczną, w nieparzyste ze wspólnikiem. Czy to coś zmienia?
@Dla_Zuka_Muka: i o to własnie chodzi miły panie. Zdrowe normalne podejście. Szanuje. Homoseksualizm był, jest i będzie. Jest to naturalne zjawisko. Nie sztuczne, wytworzone - po prostu naturalne. Ale na Boga, trzeba zrozumieć pewne rzeczy. Ogromna większość świata nie jest homoseksualna i ludzie zwyczajnie się denerwują, ze próbuje sie wynosić homoseksualizm na równi z heteroseksualizmem. Jak dla mnie to w ogóle nie powinno się mówić o jednym i drugim. Ktoś kocha