Wpis z mikrobloga

wiecie co? czasami strasznie głupio mi być gejem gdy słyszę, że:
1) każdy gej chodzi na marsze równości - nie nie chodzę na marsze, na pewno nie teraz, gdy tak #!$%@?ą xD
2) lewactwo #!$%@?, uchodźcy, tvn - nie i nie, nie jestem za przyjmowaniem uchodźców-nachodźców, nie jestem za lewactwem, nie kocham tvn'u.
3) równouprawnienie, szmaty, bo jak nie, to w ryj - w dupie mam to, jak będę chciał być ze swoim mężczyzna, to będę i nie będę postronnym tym głowy zawracać, to nasza sprawa i kropka.
4) paradują z piórkiem w dupie - w życiu. wiecie o tym, że masa tych osób pcha się na ulicę tylko dlatego, że źle się czują w swoim życiu i tylko w tłumie mogą być, hm, "sobą", a własnej matce się do homoseksualizmu nie przyznają, bo coś tam sroś tam, może dlatego tacy poprzebierani i pomalowani, heh.
moje zdanie: dopóki chcę, żeby to była moja sprawa, to mówię rodzinie, bliskim przyjaciołom i każdemu, kto wprost zapyta, bo kłamać nie ma po co, ale nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.
pozdro Mirki i Mirabelki

#lgbt #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dla_Zuka_Muka:

ale nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.


Rozumiem że nie chcesz poniższych praw dla siebie i
  • Odpowiedz
@Dla_Zuka_Muka: Ty możesz się zachowywać jak normalny człowiek ale znajdzie się banda #!$%@?ów, która zrobi ze swojej orientacji swój wielki lajfstajl i będzie biegać po paradach z tęczową flagą wetkniętą w dupę.

Polecam materiał wideo dla rozjaśnienia sytuacji
panTralalinski - @DlaZukaMuka: Ty możesz się zachowywać jak normalny człowiek ale zna...
  • Odpowiedz
Rozumiem że nie chcesz poniższych praw dla siebie i chłopaka?


@prawa_reka_sorosa: pytanie czy obecna forma jest skuteczna.
Dla przykładu aktywiści rowerowi we Wrocławiu na przestrzeni kilkunastu lat, zamiast organizować wyłącznie marsze zaczęli wysyłać swoich ludzi do pracy w urzędach, skończyło się tak, że praktycznie w każdej istotnej komórce miejskiej awansowali na istotne stanowiska przez co mają bezpośrednio wpływ na to o co walczą. taka praca u podstaw wydaje się lepszym
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: na paradzie, jaka jest liczba uczestników żeby ich postulaty zostały wdrożone? bo raczej nie ma takiej liczby i nie od niej zależy czy postulaty zostaną zrealizowane.
Chyba, że właśnie chodzi o to żeby od czasu zrobić sobie jakiś event i robić takie w nieskonczoność
  • Odpowiedz
na paradzie, jaka jest liczba uczestników żeby ich postulaty zostały wdrożone?


@stan-tookie-1: Myślałem ze to logiczne, ze im więcej osób wspiera jakąś sprawę, to tym większa szansa ze zostanie ona wprowadzona.

bo raczej nie ma takiej liczby i nie od niej zależy czy postulaty zostaną zrealizowane.


W Irlandii się udało, to i tu się uda.
  • Odpowiedz
Myślałem ze to logiczne, ze im więcej osób wspiera jakąś sprawę, to tym większa szansa ze zostanie ona wprowadzona.


@prawa_reka_sorosa: nie, liczy się możliwość tych ludzi w faktycznej realizacji postulatów. na przykład kiedy PO rządziła można była rozesłać "swoich" ludzi, żeby się zapisali do regionalnych kół partii i po kilku lat by mogli mieć wpływ na realne decyzje. W pewnym momencie trzeba przełożyć zbieranie się na ulicy na działanie w
  • Odpowiedz