Wpis z mikrobloga

  • 213
Ja #!$%@? jakim dzbanem trzeba być, żeby kaktusa w sklepie pakować w papierową torebkę na pieczywo... ()
Autentyczna sytuacja z jednego ze sklepów #lidl w #koszalin. Jakiś szlauf położył mi tak zapakowanego kaktusa na taśmie, że w ogóle nie widziałem co jest w środku. Jak go złapałem i ryknąłem z bólu to całe szczęście, że udało mi się od użycia epitetów powstrzymać bo by mnie pewnie wysłali na bezpłatny urlop na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie co najlepsze? Zero reakcji ze strony szlaufa, żadnego przepraszam, kompletnie nic. Kompletne zero rigczu (°°
  • 51
@Kubuni głupia baba, znieczulica w Polsce jest ogromna. Wręcz z tego słyniemy więc takie zachowanie nie powinno dziwić. Nie mówię że powinniśmy się zachowywać jak latynosi ale jesteśmy bardzo podłym narodem pod tym względem. Nie przejmuj się i mam nadzieję że ta lekcja pokory nauczyła cię pokory #pdk
@Kubuni jak dla mnie to szacun, zawsze ładnie poukładane jedzonko, wszystko zawsze na swoim miejscu, zazwyczaj miła obsługa, przy szukaniu czegoś też pomogą (ʘʘ)
Przypadkowo odkryłam, że w Lidlu obok mojego mieszkania pracuje wykopek, całkowicie przypadkiem xD
Jak go na wypoku zapytałam, czy to on, to usunął mój komentarz, a przecież nie ma się czego wstydzić.
@Kubuni: klienci zapodali siatkę na kasę, w środku krewetki takie luzem na wagę. ok, biorę, po czym podskakuję na fotelu bo krewetki były zaopatrzone w te swoje, nie wiem, czułki czy coś. twarde i ostre w uj xD
ze dwa razy mi się już to zdarzyło...